katomic - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Level Sets
ka: დონეების ნაკრებები

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
ka: შეცდომა დონის "%1" ჩატვირთვისას. დარწმუნდით, რომ ის დაყენებულია

en: Level %1 finished.
ka: %1-ე დონე დასრულდა.

en: Congratulations! You have a new highscore!
ka: გილოცავთ! თქვენ ახალი უმაღლესი ქულა გაქვთ!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
ka: ანიმაციების სიჩქარე.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
ka: შენახული ფონის სიგანე

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
ka: შენახული ფონის სიმაღლე

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
ka: ბოლოს ნათამაშები დონეების ნაკრები

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: &პარამეტრები

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Noname
ka: უსახელო

en: by %1
ka: %1-სგან

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
ka[0]: , შეიცავს 1 დონეს
ka[1]: , შეიცავს %1 დონეს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
ka: სათამაშოდ აირჩიეთ დონეების სეტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
ka: ახალი დონეების მიღება

en: Atomic Entertainment Game
ka: Atomic - გასართობი თამაში

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Porting to KDE4. Current maintainer
ka: გადატანა KDE4 -ზე. პროექტის მიმდინარე ლიდერი

en: 6 new levels
ka: 6 ახალი დონე

en: Game graphics and application icon
ka: ტამაშის გრაფიკა და აპლიკაციის ხატულა

en: New great SVG artwork for KDE4
ka: ახალი SVG სურათები თამაშის KDE4-ის ვერსიისთვის

en: Port to use KGameRenderer
ka: KGameRenderer-ის გამოყენება

en: Enable access to all levels
ka: ყველა დონესთან წვდომის ჩართვა

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
ka: KAtomic-მა ნაგულისხმები დონის სეტი ვერ იპოვა და მუშაობას ასრულებს. შეამოწმეთ პროგრამის ფაილები.

en: Level:
ka: დონე:

en: Current score:
ka: მიმდინარე ქულა:

en: Highscore:
ka: უმაღლესი ქულა:

en: Previous Level
ka: წინა დონე

en: Next Level
ka: შემდეგი დონე

en: Choose level set...
ka: აირჩიეთ დონეების სეტი...

en: Animation Speed
ka: ანიმაციის სიჩქარე

en: Slow
ka: ნელი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Fast
ka: სწრაფი

en: Undo All
ka: ყველას გაუქმება

en: Redo All
ka: ყველას დაბრუნება

en: Atom Up
ka: ატომი ზემოთ

en: Atom Down
ka: ატომი ქვემოთ

en: Atom Left
ka: ატომი მარცხნივ

en: Atom Right
ka: ატომი მარჯვნივ

en: Next Atom
ka: შემდეგი ატომი

en: Previous Atom
ka: წინა ატომი

en: Level: %1 (%2)
ka: დონე: %1 (%2)

en: Current score: %1
ka: მიმდინარე ქულა: %1

en: Highscore: %1
ka: უმაღლესი ქულა: %1
