katomic - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Level Sets
km: ការកំណត់​កម្រិត

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ការ​កំណត់​កម្រិត "%1" ។ ពិនិត្យ​មើល​​​​​​ថា តើ​វា​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​លើ​កុំព្យូទ័រ​​របស់​អ្នក​ឬ​អត់ ។

en: Level %1 finished.
km: បាន​បញ្ចប់​កម្រិត %1 ។

en: Congratulations! You have a new highscore!
km: អបអរ​សាទរ ! អ្នក​ទទួល​បាន​ពិន្ទុ​ខ្ពស់​ថ្មី​ហើយ !

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
km: ល្បឿន​​ចលនា ។

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
km: ទទឹង​របស់​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ដែល​បាន​រក្សាទុក

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
km: កម្ពស់​របស់​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ដែល​បាន​លេង​ចុង​​ក្រោយ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: កា​រកំណត់

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: Noname
km: គ្មាន​ឈ្មោះ

en: by %1
km: ត្រឹម %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
km[0]: , មាន​ %1 កម្រិត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
km: ជ្រើស​ការកំណត់​កម្រិត​ដើម្បី​លេង ​៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
km: យក​កម្រិត​ថ្មី​

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ​ ១​៩​​​​​​​​៩​៨ ដោយ  Andreas Wuest
    រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ​ ២​០​០​៧-២​០​០​៩ ដោយ Dmitry Suzdalev

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Porting to KDE4. Current maintainer
km: នាំ​​ទៅ KDE4 ។ អ្នក​ថែ​ទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: 6 new levels
km: កម្រិត​ថ្មី ៦

en: Game graphics and application icon
km: ក្រាហ្វិក​ល្បែង និង​រូបតំណាង​កម្មវិធី

en: New great SVG artwork for KDE4
km: ការងារ​សិល្បៈ​ SVG ដ៏​អស្ចារ្យ​ថ្មី​សម្រាប់ KDE4

en: Port to use KGameRenderer
km: ច្រក​សម្រាប់​ប្រើ​ KGameRenderer

en: Enable access to all levels
km: អនុញ្ញាត​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ទៅ​គ្រប់​កម្រិត

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
km: KAtomic មិន​អាច​រក​ឃើញ​ការកំណត់​កម្រិត​លំនាំ​ដើម​របស់​វា ហើយ​វា​នឹង​បិទ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក ។

en: Level:
km: កម្រិត ៖

en: Current score:
km: ពិន្ទុ​បច្ចុប្បន្ន ៖

en: Highscore:
km: ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Previous Level
km: កម្រិត​មុន

en: Next Level
km: កម្រិត​បន្ទាប់

en: Choose level set...
km: ជ្រើស​ការកំណត់​កម្រិត...​

en: Animation Speed
km: ល្បឿន​ចលនា

en: Slow
km: យឺត

en: Normal
km: ធម្មតា

en: Fast
km: លឿន

en: Undo All
km: មិន​ធ្វើ​វិញ​ទាំង​អស់​

en: Redo All
km: ធ្វើ​វិញ​ទាំងអស់​

en: Atom Up
km: អាតូម​ឡើង​លើ

en: Atom Down
km: អាតូម​ចុះក្រោម

en: Atom Left
km: អាតូម​ទៅឆ្វេង

en: Atom Right
km: អាតូម​ទៅស្ដាំ

en: Next Atom
km: អាតូម​បន្ទាប់

en: Previous Atom
km: អាតូម​មុន

en: Level: %1 (%2)
km: កម្រិត ​៖ %1 (%2)

en: Current score: %1
km: ពិន្ទុ​បច្ចុប្បន្ន ៖ %1

en: Highscore: %1
km: ពិន្ទុ​ខ្ពស់​ ៖ %1
