katomic - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Level Sets
lt: Lygių rinkiniai

en: Level %1 finished.
lt: %1 lygis pabaigtas.

en: Congratulations! You have a new highscore!
lt: Sveikiname! Pasiekėte naują rekordą!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
lt: Animacijų greitis

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
lt: Išsaugoto fono plotis

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
lt: Išsaugoto fono aukštis

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Noname
lt: Bevardis

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
lt[0]: , turi %1 lygį
lt[1]: , turi %1 lygius
lt[2]: , turi %1 lygių
lt[3]: , turi %1 lygį

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
lt: Gauti naujų lygių

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Porting to KDE4. Current maintainer
lt: Pritaikymas KDE4. Dabartinis prižiūrėtojas

en: 6 new levels
lt: 6 nauji lygiai

en: Game graphics and application icon
lt: Žaidimo grafika ir programos ženkliukas

en: Enable access to all levels
lt: Įgalinti prieigą prie visų lygių

en: Level:
lt: Lygis:

en: Current score:
lt: Dabartinis rezultatas:

en: Highscore:
lt: Rekordas:

en: Previous Level
lt: Ankstesnis lygis

en: Next Level
lt: Kitas lygis

en: Choose level set...
lt: Pasirinkite lygių rinkinį...

en: Animation Speed
lt: Animacijos greitis

en: Slow
lt: Lėtai

en: Normal
lt: Normalus

en: Fast
lt: Greitas

en: Undo All
lt: Atšaukti viską

en: Redo All
lt: Pakartoti viską

en: Atom Up
lt: Atomą viršun

en: Atom Down
lt: Atomą žemyn

en: Atom Left
lt: Atomą kairėn

en: Atom Right
lt: Atomą dešinėn

en: Next Atom
lt: Kitas atomas

en: Previous Atom
lt: Ankstesnis atomas

en: Level: %1 (%2)
lt: Lygis: %1 (%2)

en: Current score: %1
lt: Dabartinis rezultatas: %1

en: Highscore: %1
lt: Rekordas: %1
