katomic - en to lv translation catalogue (46 entries)

[ctx: @title:window]
en: Level Sets
lv: Līmeņu kopas

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
lv: Neizdevās ielādēt līmeņu kopu „%1“. Pārbaudi, vai tā ir instalēta.

en: Level %1 finished.
lv: %1. līmenis ir pabeigts.

en: Congratulations! You have a new highscore!
lv: Apsveicu! Tev ir jauns labākais rezultāts!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
lv: Animāciju ātrums.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
lv: Saglabātā fona platums

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
lv: Saglabātā fona augstums

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
lv: Pēdējā spēlētā līmeņu kopa

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Noname
lv: Bezvārda

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
lv: Veidoja %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
lv[0]: , satur %1 līmeni
lv[1]: , satur %1 līmeņus
lv[2]: , satur %1 līmeņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
lv: Izvēlies līmeņu kopu, ko vēlaties spēlēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Download New Levels…
lv: Lejupielādēt jaunus līmeņus…

en: Atomic Entertainment Game
lv: Izklaidējoša spēle ar atomiem

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
lv: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007—2009 Dmitry Suzdalev

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Porting to KDE4. Current maintainer
lv: Pielāgoja KDE4. Pašreizējais uzturētājs

en: 6 new levels
lv: Seši jauni līmeņi

en: Game graphics and application icon
lv: Spēles grafiskie elementi un ikona

en: New great SVG artwork for KDE4
lv: Jauna KDE4 SVG māksla

en: Port to use KGameRenderer
lv: Ports, lai izmantotu „KGameRenderer“

en: Enable access to all levels
lv: Ieslēgt pieeju visiem līmeņiem

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
lv: „KAtomic“ neizdevās atrast tā noklusētos līmeņus, tāpēc programma izslēgsies. Pārbaudiet instalāciju.

[ctx: @label]
en: Level:
lv: Līmenis:

[ctx: @label]
en: Current score:
lv: Pašreizējais rezultāts:

[ctx: @label]
en: Highscore:
lv: Labākais rezultāts:

[ctx: @action]
en: Previous Level
lv: Iepriekšējais līmenis

[ctx: @action]
en: Next Level
lv: Nākamais līmenis

[ctx: @action]
en: Choose Level Set…
lv: Izvēlies līmeņu kopu…

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
lv: Animāciju ātrums

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
lv: Lēnas

[ctx: @item animation speed]
en: Normal
lv: Normālas

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
lv: Ātras

[ctx: @action]
en: Undo All
lv: Atsaukt visu

[ctx: @action]
en: Redo All
lv: Atatsaukt visu

[ctx: @action]
en: Atom Up
lv: Atoms augšup

[ctx: @action]
en: Atom Down
lv: Atoms lejup

[ctx: @action]
en: Atom Left
lv: Atoms pa kreisi

[ctx: @action]
en: Atom Right
lv: Atoms pa labi

[ctx: @action]
en: Next Atom
lv: Nākamais atoms

[ctx: @action]
en: Previous Atom
lv: Iepriekšējais atoms

en: Level: %1 (%2)
lv: Līmenis: %1 (%2)

en: Current score: %1
lv: Pašreizējais rezultāts: %1

en: Highscore: %1
lv: Labākais rezultāts: %1
