katomic - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Noname
mk: Неименувано

en: KAtomic
mk: КАтомик

en: 6 new levels
mk: 6 нови нивоа

en: Game graphics and application icon
mk: Икона за графика и апликација на играта

en: Highscore:
mk: Најдобар резултат:

en: Atom Up
mk: Атом нагоре

en: Atom Down
mk: Атом надолу

en: Atom Left
mk: Атом налево

en: Atom Right
mk: Атом надесно

en: Next Atom
mk: Следен атом

en: Previous Atom
mk: Претходен атом
