katomic - en to nb translation catalogue (44 entries)

en: Level Sets
nb: Brettpakker

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
nb: Klarte ikke å laste brettpakke «%1». Kontroller at den er installert på maskinen din.

en: Level %1 finished.
nb: Brett %1 fullført.

en: Congratulations! You have a new highscore!
nb: Gratulerer! Du har en ny toppsum!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
nb: Hastigheten på animasjonene.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
nb: Bredde for lagret bakgrunn

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
nb: Høyde for lagret bakgrunn

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
nb: Sist spilte brettsett

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nb: &Innstillinger

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: Noname
nb: Uten navn

en: by %1
nb: av %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
nb[0]:  , inneholder 1 brett
nb[1]: , inneholder %1 brett

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
nb: Velg en brettpakke som skal spilles:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
nb: Hent nye brett

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
nb: © 1998  Andreas Wuest
    © 2007-2009 Dmitry Suzdalev

en: Original author
nb: Opprinnelig forfatter

en: Porting to KDE4. Current maintainer
nb: Porting til KDE4. Nåværende vedlikeholder

en: 6 new levels
nb: 6 nye brett

en: Game graphics and application icon
nb: Spillgrafikk og programikon

en: New great SVG artwork for KDE4
nb: Ny flott SVG-grafikk for KDE 4

en: Port to use KGameRenderer
nb: Port til å bruke KGameRenderer

en: Enable access to all levels
nb: Slå på tilgang til alle brett

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
nb: KAtomic fant ikke sin standard brettpakke og vil avslutte. Kontroller installasjonen din.

en: Level:
nb: Brett:

en: Current score:
nb: Nåværende poengsum:

en: Highscore:
nb: Høyeste poengsum:

en: Previous Level
nb: Forrige brett

en: Next Level
nb: Neste brett

en: Choose level set...
nb: Velg brettpakke …

en: Animation Speed
nb: Animeringsfart

en: Slow
nb: Sakte

en: Fast
nb: Rask

en: Undo All
nb: Angre alt

en: Redo All
nb: Gjør om alt

en: Atom Up
nb: Atom opp

en: Atom Down
nb: Atom ned

en: Atom Left
nb: Atom til venstre

en: Atom Right
nb: Atom til høyre

en: Next Atom
nb: Neste atom

en: Previous Atom
nb: Forrige atom

en: Level: %1 (%2)
nb: Brett: %1 (%2)

en: Current score: %1
nb: Gjeldende poengsum: %1

en: Highscore: %1
nb: Høyeste poengsum: %1
