katomic - en to nl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Level Sets
nl: Niveau-sets

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
nl: Niveau-set %1 laden is mislukt. Controleer if deze op     uw computer is geïnstalleerd.

en: Level %1 finished.
nl: Niveau %1 voltooid.

en: Congratulations! You have a new highscore!
nl: Gefeliciteerd! U hebt een nieuwe topscore behaald!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
nl: De snelheid van de animaties.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
nl: Breedte van opgeslagen achtergrond

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
nl: Hoogte van opgeslagen achtergrond

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
nl: Laatstgespeelde niveau-set

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Noname
nl: Naamloos

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
nl: Door %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
nl[0]: , bevat 1 niveau
nl[1]: , bevat %1 niveaus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
nl: Kies een te spelen niveau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Download New Levels…
nl: Nieuwe niveaus downloaden…

en: Atomic Entertainment Game
nl: Spel Atomisch vermaak

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Porting to KDE4. Current maintainer
nl: Overdracht naar KDE4. Huidige onderhouder

en: 6 new levels
nl: 6 nieuwe niveaus

en: Game graphics and application icon
nl: Spelillustraties en programmapictogram

en: New great SVG artwork for KDE4
nl: Nieuwe SVG-illustraties voor KDE 4

en: Port to use KGameRenderer
nl: Code overgezet om KGameRenderer te gebruiken

en: Enable access to all levels
nl: Toegang tot alle niveaus activeren

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
nl: KAtomic kon de standaard niveauset niet vinden en zal nu stoppen. Gaarne uw installatie controleren.

[ctx: @label]
en: Level:
nl: Niveau:

[ctx: @label]
en: Current score:
nl: Huidige score:

[ctx: @label]
en: Highscore:
nl: Topscore:

[ctx: @action]
en: Previous Level
nl: Vorig niveau

[ctx: @action]
en: Next Level
nl: Volgend niveau

[ctx: @action]
en: Choose Level Set…
nl: Niveauset kiezen…

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
nl: Traag

[ctx: @item animation speed]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
nl: Snel

[ctx: @action]
en: Undo All
nl: Alles ongedaan maken

[ctx: @action]
en: Redo All
nl: Alles opnieuw uitvoeren

[ctx: @action]
en: Atom Up
nl: Atoom omhoog

[ctx: @action]
en: Atom Down
nl: Atoom omlaag

[ctx: @action]
en: Atom Left
nl: Atoom naar links

[ctx: @action]
en: Atom Right
nl: Atoom naar rechts

[ctx: @action]
en: Next Atom
nl: Volgend atoom

[ctx: @action]
en: Previous Atom
nl: Vorig atoom

en: Level: %1 (%2)
nl: Niveau: %1 (%2)

en: Current score: %1
nl: Huidig score: %1

en: Highscore: %1
nl: Topscore: %1
