katomic - en to oc translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Level:
oc: Nivèl :

en: Slow
oc: Lent

en: Fast
oc: Rapid
