katomic - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Noname
pa: ਕੋਈ ਨਾਂ ਨਹੀਂ

en: KAtomic
pa: ਕੇ-ਪਰਮਾਣੂ

en: 6 new levels
pa: 6 ਨਵੇਂ ਪੱਧਰ

en: Game graphics and application icon
pa: ਖੇਡ ਗਰਾਫਿਕਸ ਅਤੇ ਕਾਰਜ ਆਈਕਾਨ

en: Highscore:
pa: ਉੱਚ ਸਕੋਰ:

en: Atom Up
pa: ਪਰਮਾਣੂ ਉੱਤੇ

en: Atom Down
pa: ਪਰਮਾਣੂ ਹੇਠਾਂ

en: Atom Left
pa: ਪਰਮਾਣੂ ਖੱਬੇ

en: Atom Right
pa: ਪਰਮਾਣੂ ਸੱਜੇ

en: Next Atom
pa: ਅਗਲਾ ਪਰਮਾਣੂ

en: Previous Atom
pa: ਪੁਰਾਣਾ ਪਰਮਾਣੂ
