katomic - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Level Sets
pl: Zestawy poziomów

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
pl: Wczytywanie zestawu poziomów "%1" nie powiodło się. Sprawdź, czy jest on zainstalowany na Twoim komputerze.

en: Level %1 finished.
pl: Poziom %1 zakończony.

en: Congratulations! You have a new highscore!
pl: Gratujacje! Nowy rekord!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
pl: Szybkość animacji.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
pl: Szerokość zapisanego tła

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
pl: Wysokość zapisanego tła

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
pl: Ostatni zestaw poziomów

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Noname
pl: Anonim

en: by %1
pl: przez %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
pl[0]: , zawiera 1 poziom
pl[1]: , zawiera %1 poziomy
pl[2]: , zawiera %1 poziomów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
pl: Wybierz zestaw poziomów do gry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
pl: Pobierz nowe poziomy

en: KAtomic
pl: Atomy

en: Atomic Entertainment Game
pl: Gra rozrywkowa w Atomy

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Porting to KDE4. Current maintainer
pl: Przeniesienie do KDE 4. Aktualny opiekun

en: 6 new levels
pl: 6 nowych poziomów

en: Game graphics and application icon
pl: Grafika i ikona programu

en: New great SVG artwork for KDE4
pl: Nowa grafika SVG dla KDE 4

en: Port to use KGameRenderer
pl: Port, który używa KGameRenderer

en: Enable access to all levels
pl: Włącz dostęp do wszystkich poziomów

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
pl: Nie znaleziono domyślnego zestawu poziomów i program KAtomic zostanie zamknięty. Proszę sprawdzić swoją instalację.

en: Level:
pl: Poziom:

en: Current score:
pl: Aktualny wynik:

en: Highscore:
pl: Rekord:

en: Previous Level
pl: Poprzedni poziom

en: Next Level
pl: Następny poziom

en: Choose level set...
pl: Wybierz zestaw poziomów...

en: Animation Speed
pl: Szybkość animacji

en: Slow
pl: Wolno

en: Normal
pl: Średnio

en: Fast
pl: Szybko

en: Undo All
pl: Cofnij wszystko

en: Redo All
pl: Przywróć wszystko

en: Atom Up
pl: Atom w górę

en: Atom Down
pl: Atom w dół

en: Atom Left
pl: Atom w lewo

en: Atom Right
pl: Atom w prawo

en: Next Atom
pl: Następny atom

en: Previous Atom
pl: Poprzedni atom

en: Level: %1 (%2)
pl: Poziom: %1 (%2)

en: Current score: %1
pl: Aktualny wynik: %1

en: Highscore: %1
pl: Rekord: %1
