katomic - en to sa translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:window]
en: Level Sets
sa: स्तर सेट्

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
sa: "%1" सेट् स्तरं लोड् कर्तुं असफलम् । भवतः सङ्गणके संस्थापितम् अस्ति वा इति पश्यन्तु ।

en: Level %1 finished.
sa: स्तरः %1 समाप्तः ।

en: Congratulations! You have a new highscore!
sa: अभिनन्दनम् ! भवतः नूतनः उच्चाङ्कः अस्ति!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sa: एनिमेशनानाम् वेगः ।

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
sa: रक्षितपृष्ठभूमिविस्तारः

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
sa: रक्षितपृष्ठभूमिस्य ऊर्ध्वता

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
sa: अन्तिमवारं लेवलसेट् क्रीडितः

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sa: &सेटिंग्स

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sa: मुख्य साधनपट्टी

en: Noname
sa: नोनाम

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
sa: %1 द्वारा

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
sa[0]: , इत्यत्र १ स्तरः अस्ति
sa[1]: , %1 स्तराः सन्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
sa: क्रीडितुं स्तरसेट् चिनुत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Download New Levels…
sa: नवीनस्तरं डाउनलोड् कुर्वन्तु…

en: Atomic Entertainment Game
sa: परमाणु मनोरञ्जन खेल

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
sa: (ग) 1998, आन्द्रियास वुएस्ट
    (ग) 2007-2009 दिमित्री सुजदालेव

en: Andreas Wuest
sa: आन्द्रियास वुएस्ट

en: Original author
sa: मूल लेखक

en: Dmitry Suzdalev
sa: दिमित्री सुजदालेव

en: Porting to KDE4. Current maintainer
sa: KDE4 मध्ये पोर्टिंग् । वर्तमान परिपालक

en: Stephan Kulow
sa: स्टीफन कुलोव

en: Cristian Tibirna
sa: क्रिस्टियन तिबिर्ना

en: Carsten Pfeiffer
sa: कार्स्टेन फीफर

en: Dave Corrie
sa: डेव कोरी

en: Kai Jung
sa: कै जङ्ग

en: 6 new levels
sa: ६ नवीनस्तराः

en: Danny Allen
sa: डैनी एलेन्

en: Game graphics and application icon
sa: गेम ग्राफिक्स एप्लिकेशन आइकन

en: Johann Ollivier Lapeyre
sa: जोहान ओलिवियर लापेयर

en: New great SVG artwork for KDE4
sa: KDE4 कृते नूतनं महान् SVG कलाकृतिः

en: Brian Croom
sa: ब्रायन क्रूम

en: Port to use KGameRenderer
sa: KGameRenderer इत्यस्य उपयोगाय पोर्ट्

en: Enable access to all levels
sa: सर्वेषु स्तरेषु प्रवेशं सक्षमं कुर्वन्तु

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
sa: KAtomic स्वस्य पूर्वनिर्धारितस्तरस्य सेट् अन्वेष्टुं असफलः अभवत् तथा च त्यक्ष्यति । कृपया स्वस्य संस्थापनं पश्यन्तु।

[ctx: @label]
en: Level:
sa: स्तर:

[ctx: @label]
en: Current score:
sa: वर्तमान स्कोर :

[ctx: @label]
en: Highscore:
sa: उच्चाङ्कः :

[ctx: @action]
en: Previous Level
sa: पूर्वस्तरः

[ctx: @action]
en: Next Level
sa: अग्रिमः स्तरः

[ctx: @action]
en: Choose Level Set…
sa: Level Set इति चयनं कुर्वन्तु…

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
sa: एनिमेशन गति

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
sa: मन्द

[ctx: @item animation speed]
en: Normal
sa: सामान्य

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
sa: उपवासः

[ctx: @action]
en: Undo All
sa: सर्वं पूर्ववत कुर्वन्तु

[ctx: @action]
en: Atom Up
sa: अतोम् उप

[ctx: @action]
en: Atom Down
sa: परमाणुः अधः

[ctx: @action]
en: Atom Left
sa: परमाणु वाम

[ctx: @action]
en: Atom Right
sa: परमाणु दक्षिण

[ctx: @action]
en: Next Atom
sa: अग्रिमः अणुः

[ctx: @action]
en: Previous Atom
sa: पूर्वपरमाणु

en: Level: %1 (%2)
sa: स्तरः %1 (%2) .

en: Current score: %1
sa: वर्तमान स्कोरः %1

en: Highscore: %1
sa: उच्चाङ्कः %1
