katomic - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Level Sets
sk: Sady úrovní

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
sk: Nepodarilo sa načítať sadu úrovne "%1". Skontrolujte, či je nainštalovaná v počítači.

en: Level %1 finished.
sk: Úroveň %1 dokončená.

en: Congratulations! You have a new highscore!
sk: Gratulujeme! Dosiahli ste nové najvyššie skóre!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sk: Rýchlosť animácií.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
sk: Šírka uloženého pozadia

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
sk: Výška uloženého pozadia

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
sk: Naposledy hraná sada úrovní

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Na&stavenie

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Noname
sk: Nepomenované

en: by %1
sk: od %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
sk[0]: , obsahuje 1 úroveň
sk[1]: , obsahuje %1 úrovne
sk[2]: , obsahuje %1 úrovní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
sk: Vyberte sadu úrovní hry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
sk: Získať nové úrovne

en: Atomic Entertainment Game
sk: Zábavná hra s atómami pre KDE

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Porting to KDE4. Current maintainer
sk: Prenos do KDE4. Aktuálny správca

en: 6 new levels
sk: 6 nových úrovní

en: Game graphics and application icon
sk: Grafika hry a ikona aplikácie

en: New great SVG artwork for KDE4
sk: Nová skvelá SVG grafika pre KDE4

en: Port to use KGameRenderer
sk: Portovanie na KGameRenderer

en: Enable access to all levels
sk: Povoliť prístup do všetkých úrovní

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
sk: KAtomic nemohol nájsť štandardnú sadu úrovní a preto sa ukončí. Prosím, skontrolujte inštaláciu.

en: Level:
sk: Úroveň:

en: Current score:
sk: Aktuálne skóre:

en: Highscore:
sk: Najvyššie skóre:

en: Previous Level
sk: Predchádzajúca úroveň

en: Next Level
sk: Nasledujúca úroveň

en: Choose level set...
sk: Vyberte sadu úrovní...

en: Animation Speed
sk: Rýchlosť animácie

en: Slow
sk: Pomalá

en: Normal
sk: Normálna

en: Fast
sk: Rýchla

en: Undo All
sk: Všetko späť

en: Redo All
sk: Všetko znovu

en: Atom Up
sk: Atóm hore

en: Atom Down
sk: Atóm dole

en: Atom Left
sk: Atóm doľava

en: Atom Right
sk: Atóm doprava

en: Next Atom
sk: Nasledujúci atóm

en: Previous Atom
sk: Predchádzajúci atóm

en: Level: %1 (%2)
sk: Úroveň: %1 (%2)

en: Current score: %1
sk: Aktuálne skóre: %1

en: Highscore: %1
sk: Najvyššie skóre: %1
