katomic - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Level Sets
sl: Nabori stopenj

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
sl: Ni bilo mogoče naložiti nabora stopenj "%1". Preverite, če je nameščen na vašem računalniku.

en: Level %1 finished.
sl: Stopnja %1 končana.

en: Congratulations! You have a new highscore!
sl: Čestitke! Dosegli ste nov najboljši rezultat!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sl: Hitrost animacij.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
sl: Širina shranjenega ozadja

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
sl: Višina shranjenega ozadja

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
sl: Zadnje igran nabor stopenj

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Noname
sl: Neimenovan

en: by %1
sl: od %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
sl[0]: , vsebuje %1 stopnjo
sl[1]: , vsebuje %1 stopnji
sl[2]: , vsebuje %1 stopnje
sl[3]: , vsebuje %1 stopenj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
sl: Izberite nov nabor stopenj za igranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
sl: Pridobite nove stopnje

en: Atomic Entertainment Game
sl: Atomska zabavna igra

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Porting to KDE4. Current maintainer
sl: Predelava za KDE4. Trenutni vzdrževalec

en: 6 new levels
sl: 6 novih stopenj

en: Game graphics and application icon
sl: Grafika za igro in ikona programa

en: New great SVG artwork for KDE4
sl: Nova grafična podoba SVG za KDE4

en: Port to use KGameRenderer
sl: Predelava za uporabo KGameRenderer

en: Enable access to all levels
sl: Omogoči dostop do vseh stopenj

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
sl: KAtomic ni mogel najti privzetega nabora stopenj, zato se bo zaprl. Preverite svojo namestitev.

en: Level:
sl: Stopnja:

en: Current score:
sl: Trenutni rezultat:

en: Highscore:
sl: Najboljši rezultat:

en: Previous Level
sl: Prejšnja stopnja

en: Next Level
sl: Naslednja stopnja

en: Choose level set...
sl: Izberite nabor stopenj...

en: Animation Speed
sl: Hitrost animacije

en: Slow
sl: Počasi

en: Normal
sl: Običajno

en: Fast
sl: Hitro

en: Undo All
sl: Razveljavi vse

en: Redo All
sl: Uveljavi vse

en: Atom Up
sl: Atom gor

en: Atom Down
sl: Atom dol

en: Atom Left
sl: Atom levo

en: Atom Right
sl: Atom desno

en: Next Atom
sl: Naslednji atom

en: Previous Atom
sl: Prejšnji atom

en: Level: %1 (%2)
sl: Stopnja: %1 (%2)

en: Current score: %1
sl: Trenutni rezultat: %1

en: Highscore: %1
sl: Najboljši rezultat: %1
