kdegames - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Level %1 finished.
sq: Niveli %1 përfundoi.

en: Congratulations! You have a new highscore!
sq: Urime! Ju keni një rezultat të lartë të ri!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sq: Shpejtësia e animimeve

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
sq: Gjerësia e sfondit të ruajtur

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
sq: Gjatësia e sfondit të ruajtur

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sq: &Parametrat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Noname
sq: Pa emër

en: Porting to KDE4. Current maintainer
sq: Kalimi në KDE4. Mirëmbajtësi i tanishëm

en: 6 new levels
sq: 6 nivele të reja

en: Game graphics and application icon
sq: Grafikët e lojës dhe ikona e programit

en: New great SVG artwork for KDE4
sq: Puna e re artistike SVG për KDE4

en: Enable access to all levels
sq: Lejo hyrjen në të gjitha nivelet

en: Level:
sq: Niveli:

en: Current score:
sq: Pikët e momentit:

en: Highscore:
sq: Pikët më të larta:

en: Previous Level
sq: Niveli i Mëparshëm

en: Next Level
sq: Niveli në Vijim

en: Animation Speed
sq: Shpejtësia e Animimit

en: Slow
sq: E Ngadaltë

en: Normal
sq: Normale

en: Fast
sq: E Shpejtë

en: Undo All
sq: Zhbëji të Gjitha

en: Redo All
sq: Ribëji të Gjitha

en: Atom Up
sq: Atom Lart

en: Atom Down
sq: Atom Poshtë

en: Atom Left
sq: Atom Majtas

en: Atom Right
sq: Atom Djathtas

en: Next Atom
sq: Atom Tjetër

en: Previous Atom
sq: Atom i Mëparshëm

en: Current score: %1
sq: Pikët e tanishme: %1

en: Highscore: %1
sq: Pikët më të larta: %1
