katomic - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Noname
tg: Бе ном

en: KAtomic
tg: KАтомҳо

en: 6 new levels
tg: 6 сатҳҳои нав

en: Game graphics and application icon
tg: Бозиҳои графикӣ ва нишонаҳои барномавӣ

en: Highscore:
tg: Ҳисоби баланд:

en: Slow
tg: Суст

en: Atom Up
tg: Атом ба Боло

en: Atom Down
tg: Атом ба Поён

en: Atom Left
tg: Атом ба Чап

en: Atom Right
tg: Атом ба Рост

en: Next Atom
tg: Атоми Оянда

en: Previous Atom
tg: Атоми Гузашта
