katomic - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Level Sets
ug: دەرىجە تەڭشەك

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
ug: جانلاندۇرۇملارنىڭ تېزلىكى.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
ug: ساقلانغان تەگلىكنىڭ كەڭلىكى

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
ug: ساقلانغان تەگلىكنىڭ ئېگىزلىكى

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: by %1
ug: ئاپتور %1

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Level:
ug: دەرىجە:

en: Animation Speed
ug: جانلاندۇرۇم تېزلىكى

en: Slow
ug: ئاستا

en: Normal
ug: نورمال

en: Fast
ug: تېز

en: Undo All
ug: ھەممىدىن يېنىۋال

en: Redo All
ug: ھەممىنى قايتا قىلىش
