katomic - en to uk translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Level Sets
uk: Набори рівнів

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
uk: Не вдалося завантажити набір рівнів «%1». Переконайтеся, що цей пакунок встановлено на вашому комп’ютері.

en: Level %1 finished.
uk: Рівень %1 пройдено.

en: Congratulations! You have a new highscore!
uk: Поздоровляємо! Ви потрапили до списку найкращих результатів!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
uk: Швидкість анімації.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
uk: Ширина збереженого тла

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
uk: Висота збереженого тла

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
uk: Попередній набір рівнів

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: &Параметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Noname
uk: Без імені

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
uk: Автор — %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
uk[0]: , складається з %1 рівня
uk[1]: , складається з %1 рівнів
uk[2]: , складається з %1 рівнів
uk[3]: , складається з одного рівня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
uk: Оберіть набір рівнів для гри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Download New Levels…
uk: Отримати нові рівні…

en: KAtomic
uk: Веселі атоми

en: Atomic Entertainment Game
uk: Гра «Веселі атоми»

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
uk: © Andreas Wuest, 1998,
    © Dmitry Suzdalev, 2007–2009

en: Original author
uk: Автор програми

en: Porting to KDE4. Current maintainer
uk: Портування на KDE4. Поточний відповідальний за програму

en: 6 new levels
uk: 6 нових молекул

en: Game graphics and application icon
uk: Графіка і піктограма програми

en: New great SVG artwork for KDE4
uk: Нові чудові малюнки SVG для KDE4

en: Port to use KGameRenderer
uk: Портування на KGameRenderer

en: Enable access to all levels
uk: Дозволити доступ до всіх рівнів

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
uk: Програмі KAtomic не вдалося знайти типовий набір рівнів, зараз вона завершить роботу. Будь ласка, перевірте чи правильно встановлено файли програми.

[ctx: @label]
en: Level:
uk: Рівень:

[ctx: @label]
en: Current score:
uk: Поточний рахунок:

[ctx: @label]
en: Highscore:
uk: Найкращий результат:

[ctx: @action]
en: Previous Level
uk: Попередній рівень

[ctx: @action]
en: Next Level
uk: Наступний рівень

[ctx: @action]
en: Choose Level Set…
uk: Вибрати набір рівнів…

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
uk: Повільна

[ctx: @item animation speed]
en: Normal
uk: Звичайна

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
uk: Швидка

[ctx: @action]
en: Undo All
uk: Скасувати всі дії

[ctx: @action]
en: Redo All
uk: Повторити всі дії

[ctx: @action]
en: Atom Up
uk: Пересунути вгору

[ctx: @action]
en: Atom Down
uk: Пересунути вниз

[ctx: @action]
en: Atom Left
uk: Пересунути ліворуч

[ctx: @action]
en: Atom Right
uk: Пересунути праворуч

[ctx: @action]
en: Next Atom
uk: Наступний атом

[ctx: @action]
en: Previous Atom
uk: Попередній атом

en: Level: %1 (%2)
uk: Рівень: %1 (%2)

en: Current score: %1
uk: Поточний результат: %1

en: Highscore: %1
uk: Найкращий результат: %1
