kazam - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Finish recording
bg: Приключване на записа

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
bg: Kazam завърши записа.
    Какво желаете да правите сега?

en: Edit with:
bg: Редактиране с:

en: Save for later
bg: Запазване за по-късно

en: Cancel
bg: Отказ

en: Continue
bg: Продължаване

en: Save screencast
bg: Запазване на записа на екрана

en: Save
bg: Записване

en: File
bg: Файл

en: Quit
bg: Изход

en: Quit Kazam
bg: Изход от Kazam

en: Help
bg: Помощ

en: About
bg: Относно

en: About Kazam
bg: Относно Kazam

en: Pause recording
bg: Пауза на записа

en: Unknown
bg: Неизвестно
