kazam - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Edit with:
bn: এডিট করুন এর দ্বারা:

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Continue
bn: পরবর্তী

en: Save screencast
bn: স্ক্রীণকাস্ট সেভ করো

en: Quit
bn: প্রস্থান

en: About
bn: পরিচিতি
