kazam - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Speakers:
ca: Altaveus:

en: Set volume
ca: Ajusta el volum

en: Microphone:
ca: Micròfon:

en: Toggle display of countdown splash
ca: Mostra el temporitzador cap endarrera

en: Framerate:
ca: Fotogrames per segon:

en: Set the number of frames per second
ca: Ajusteu el nombre de fotogrames per segon:

en: Record with:
ca: Gravar amb:

en: Start recording
ca: Començar a gravar

en: Finish recording
ca: Finalitza la gravació

en: Cancel countdown
ca: Cancel·lar la conta enderrera

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
ca: Kazam ha acabat de gravar.
    Que vols fer ara?

en: Edit with:
ca: Edita amb:

en: Save for later
ca: Guardar per després

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Continue
ca: Continuar

en: Save screencast
ca: Desa la sessió de vídeo

en: Save
ca: Desa

en: File
ca: Fitxer

en: Quit
ca: Surt

en: Quit Kazam
ca: Sortir del Kazam

en: Help
ca: Ajuda

en: About
ca: Quant a

en: About Kazam
ca: Sobre kazam

en: Pause recording
ca: Fes una pausa a l'enregistrament

en: Unknown
ca: Desconegut
