kazam - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Capture
cs: Zachytit

en: Seconds to wait before capturing:
cs: Čas v sekundách před zachycením obrazu:

en: Sound from microphone
cs: Zvuk z mikrofónu

en: Sound from speakers
cs: Zvuk z reproduktoru

en: Mouse cursor
cs: Kurzor myši

en: Screencast
cs: Obrazovkové vysílání

en: Window borders
cs: Ohraničení okna

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: When capturing include:
cs: Při zachycení zahrnout:

en: Kazam Preferences
cs: Kazam Nastavení

en: Speakers:
cs: Reproduktory:

en: Set volume
cs: Nastavit hlasitost

en: Microphone:
cs: Mikrofon:

en: Countdown splash:
cs: Odpočet:

en: Toggle display of countdown splash
cs: Přepnout zobrazení odpočtu spouště

en: General
cs: Obecné

en: Framerate:
cs: Rychlost snímků:

en: Set the number of frames per second
cs: Snímků za sekundu

en: Record with:
cs: Nahrát pomocí:

en: Automatic file saving:
cs: Automatické ukládání souboru:

en: Directory:
cs: Adresář:

en: Filename prefix:
cs: Název souboru:

en: Select a directory
cs: Vyberte adresář

en: Kazam_screencast
cs: Kazam_obrazovkové vysílání

en: Shutter sound:
cs: Zvuk spouště:

en: Shutter type:
cs: Typ spouště:

en: Screencast and Screenshot tool
cs: Nástroje obrazovkového vysílání a sejmutí obrazu

en: Record a video or take a screenshot of your screen
cs: Nahrajte video nebo pořiďte snímek vaší obrazovky

en: screenshot;screencast;videorecord;desktop recording;
cs: snímek obrazovky;obrazovkové vysílání;video záznam; záznam plochy;

en: Take a screenshot of entire workspace
cs: Pořídit obrázek obrazovky celé pracovní plochy

en: Select an area to screenshot
cs: Vyberte plochu pro snímek obrazovky

en: Select a window to screenshot
cs: Vyberte okno pro snímek obrazovky

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
cs: Je vyžadován JGstreamer 1.0 nebo vyšší, ukončuji.

en: Record a video of your desktop.
cs: Nahrání videa pracovní plochy

en: Record a picture of your desktop.
cs: Nahrajte obrázek plochy.

en: Fullscreen
cs: Na celou obrazovku

en: Capture contents of the current screen.
cs: Zachytit obsah stávající obrazovky.

en: All Screens
cs: Všechny obrazovky

en: Capture contents of all of your screens.
cs: Zachytit obsah všech obrazovek.

en: Window
cs: Okno

en: Capture contents of a single window.
cs: Zachytit obsah samotného okna.

en: Area
cs: Oblast

en: Capture a pre-selected area of your screen.
cs: Zachytit předvybranou plochu obrazovky.

en: Start recording
cs: Nahrávat

en: Take screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: Finish recording
cs: Ukončit zaznamenávání

en: Cancel countdown
cs: Zrušit odpočítávání

en: Select a window by clicking on it.
cs: Vybrat okno kliknutím.

en: Press ENTER or ESC to cancel
cs: Zmáčkněte ENTER nebo ESC pro zrušení

en: Recording finished
cs: Nahrávání dokončeno

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
cs: Kazam dokončil zaznamenávání.
    Co si přejete nyní?

en: Edit with:
cs: Upravit pomocí:

en: Save for later
cs: Uložit pro pozdější použití

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Save screencast
cs: Uložit Screencast

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
cs: Videozáznam aktivity na obrazovce nebo pořízení obrazu.

en: Save
cs: Uložit

en: File
cs: Soubor

en: Quit
cs: Ukončit

en: Quit Kazam
cs: Ukončit Kazam

en: Open preferences
cs: Otevřít nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: About
cs: O programu

en: About Kazam
cs: O aplikaci Kazam

en: Select an area by clicking and dragging.
cs: Vyberte plochu kliknutím a tažením.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
cs: Stiskněte ENTER pro potvrzení nebo ESC ke zrušení

en: Pause recording
cs: Pozastavit nahrávání

en: Save capture
cs: Uložit záznam

en: Unknown
cs: Neznámý
