kazam - en to gl translation catalogue (71 entries)

en: Capture
gl: Capturar

en: Seconds to wait before capturing:
gl: Segundos de espera antes da captura:

en: Sound from microphone
gl: Son do micrófono

en: Sound from speakers
gl: Son dos altofalantes

en: Mouse cursor
gl: Cursor do rato

en: Screencast
gl: Secuencia de pantalla

en: Window borders
gl: Bordos da xanela

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: When capturing include:
gl: Incluír durante a captura:

en: Kazam Preferences
gl: Preferencias do Kazam

en: Speakers:
gl: Altofalantes:

en: Set volume
gl: Estabelecer o volume

en: Microphone:
gl: Micrófono:

en: Countdown splash:
gl: Pantalla de conta atrás:

en: Toggle display of countdown splash
gl: Activar a pantalla de conta atrás

en: General
gl: Xeral

en: Framerate:
gl: Taxa de fotogramas:

en: Set the number of frames per second
gl: Estabelecer o número de fotogramas por segundo

en: Record with:
gl: Gravar con:

en: Automatic file saving:
gl: Gardado automático de ficheiro:

en: Directory:
gl: Directorio:

en: Filename prefix:
gl: Prefixo do ficheiro:

en: Select a directory
gl: Escoller un directorio

en: Kazam_screencast
gl: Secuencia_de_pantalla_Kazam

en: Shutter sound:
gl: Son do obturador:

en: Shutter type:
gl: Tipo de obturador:

en: Screencast and Screenshot tool
gl: Ferramenta de captura e secuencias de pantalla

en: Record a video or take a screenshot of your screen
gl: Grave un vídeo ou tire unha captura de pantalla

en: screenshot;screencast;videorecord;desktop recording;
gl: captura de pantalla;secuencia de pantalla;gravación de vídeo;gravación do escritorio;

en: Take a screenshot of entire workspace
gl: Facer unha captura de toda a área de traballo

en: Select an area to screenshot
gl: Escolla unha zona para capturar

en: Select a window to screenshot
gl: Seleccione uhna xanela a capturar

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
gl: Requirese Gstreamer 1.0 ou posterior, saíndo.

en: Record a video of your desktop.
gl: Grave un vídeo do seu escritorio

en: Record a picture of your desktop.
gl: Obter unha imaxe do seu escritorio.

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Capture contents of the current screen.
gl: Capturar o contido da pantalla actual

en: All Screens
gl: Todas as pantallas

en: Capture contents of all of your screens.
gl: Capturar o contido de todas as súas pantallas

en: Window
gl: Xanela

en: Capture contents of a single window.
gl: Capturar o contido dunha xanela en particular

en: Area
gl: Área

en: Capture a pre-selected area of your screen.
gl: Capturar unha área seleccionada da súa pantalla

en: Start recording
gl: Iniciar a gravación

en: Take screenshot
gl: Facer unha captura de pantalla

en: Finish recording
gl: Rematar a gravación

en: Cancel countdown
gl: Cancelar a conta atrás

en: Select a window by clicking on it.
gl: Seleccione unha xanela premendo nela.

en: Press ENTER or ESC to cancel
gl: Prema INTRO ou ESC para cancelar

en: Recording finished
gl: Gravación terminada

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
gl: Kazam rematou a gravación.
    Que quere facer agora?

en: Edit with:
gl: Editar con:

en: Save for later
gl: Gardar para mais adiante

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Continue
gl: Continuar

en: Save screencast
gl: Gardar a secuencia de pantalla

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
gl: Grave un vídeo da actividade na súa pantalla ou capture unha imaxe.

en: Save
gl: Gardar

en: File
gl: Ficheiro

en: Quit
gl: Saír

en: Quit Kazam
gl: Saír do Kazam

en: Open preferences
gl: Abrir as preferencias

en: Help
gl: Axuda

en: About
gl: Sobre

en: About Kazam
gl: Sobre o Kazam

en: Select an area by clicking and dragging.
gl: Seleccione unha área premendo e arrastrando.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
gl: Prema INTRO para confirmar ou ESC para cancelar

en: Pause recording
gl: Pausar a gravación

en: Save capture
gl: Gardar a captura

en: Unknown
gl: Descoñecida
