kazam - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Capture
hr: Snimi

en: Seconds to wait before capturing:
hr: Sekunde prije početka snimanja:

en: Sound from microphone
hr: Zvuk iz mikrofona

en: Sound from speakers
hr: Zvuk iz zvučnika

en: Mouse cursor
hr: Pokazivač miša

en: Screencast
hr: Video snimka

en: Window borders
hr: Granice prozora

en: Screenshot
hr: Snimka zaslona

en: When capturing include:
hr: Prilikom snimanja uključi:

en: Kazam Preferences
hr: Kazam osobitosti

en: Speakers:
hr: Zvučnici:

en: Set volume
hr: Postavite glasnoću zvuka

en: Microphone:
hr: Mikrofon:

en: Countdown splash:
hr: Odbrojavanje do početka snimanja:

en: Toggle display of countdown splash
hr: Uključite/Isključite odbrojavanje

en: General
hr: Općenito

en: Framerate:
hr: Sličica u sekundi:

en: Set the number of frames per second
hr: Postavite broj sličica u sekundi

en: Record with:
hr: Snimi sa:

en: Automatic file saving:
hr: Automatsko spremanje snimke:

en: Directory:
hr: Direktorij:

en: Filename prefix:
hr: Prefiks naziva snimke:

en: Select a directory
hr: Odaberite direktorij

en: Kazam_screencast
hr: Kazam_video_snimka

en: Shutter sound:
hr: Zvuk okidača:

en: Shutter type:
hr: Vrsta okidača:

en: Screencast and Screenshot tool
hr: Alat za video snimanje i snimanje zaslona

en: Record a video or take a screenshot of your screen
hr: Snimite snimku zaslona ili video snimku vašeg zaslona

en: screenshot;screencast;videorecord;desktop recording;
hr: snimka zaslona;video snimka;video snimanje;snimanje radne površine;

en: Take a screenshot of entire workspace
hr: Uzmi snimak zaslona cijele radne površine

en: Select an area to screenshot
hr: Odaberite područje za snimku zaslona

en: Select a window to screenshot
hr: Odaberite prozor za snimku zaslona

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
hr: Gstreamer 1.0 ili novija inačica je potrebna.

en: Record a video of your desktop.
hr: Napravite video snimku vaše radne površine.

en: Record a picture of your desktop.
hr: Napravite snimku vaše radne površine.

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: Capture contents of the current screen.
hr: Snimite sadržaj trenutnog zaslona.

en: All Screens
hr: Svi zasloni

en: Capture contents of all of your screens.
hr: Snimite sadržaj svih vaših zaslona.

en: Window
hr: Prozor

en: Capture contents of a single window.
hr: Snimite sadržaj jednog prozora.

en: Area
hr: Područje

en: Capture a pre-selected area of your screen.
hr: Snimite prethodno odabrano područje vašeg zaslona.

en: Start recording
hr: Počni snimanje

en: Take screenshot
hr: Napravi snimku zaslona

en: Finish recording
hr: Završi snimanje

en: Cancel countdown
hr: Poništi odbrojavanje

en: Select a window by clicking on it.
hr: Odaberite prozor klikom na njega.

en: Press ENTER or ESC to cancel
hr: Pritisnite ENTER ili ESC za otkazivanje snimanja

en: Recording finished
hr: Snimanje završeno

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
hr: Kazam je završio snimanje.
    Što želite sljedeće učiniti?

en: Edit with:
hr: Uredi sa:

en: Save for later
hr: Spremi za kasnije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Continue
hr: Nastavi

en: Save screencast
hr: Spremi video snimku zaslona

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
hr: Snimite video aktivnosti vašeg zaslona ili napravite snimku zaslona.

en: Save
hr: Spremi

en: File
hr: Datoteka

en: Quit
hr: Zatvori

en: Quit Kazam
hr: Zatvorite Kazam

en: Open preferences
hr: Otvori osobitosti

en: Help
hr: Pomoć

en: About
hr: O programu

en: About Kazam
hr: O Kazamu

en: Select an area by clicking and dragging.
hr: Odaberite područje klikom i povlačenjem miša.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
hr: Pritisnite ENTER za potvrdu ili ESC za poništavanje

en: Pause recording
hr: Pauziraj snimanje

en: Save capture
hr: Spremi snimku

en: Unknown
hr: Nepoznato
