kazam - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Speakers:
hu: Hangszóró:

en: Set volume
hu: Hangerő beállítása

en: Microphone:
hu: Mikrofon:

en: Framerate:
hu: Képkockasebesség:

en: Set the number of frames per second
hu: Adja meg a másodpercenkénti képkocka számot

en: Record with:
hu: Felvétel ezzel:

en: Start recording
hu: Felvétel elindítása

en: Finish recording
hu: Felvétel megállítása

en: Cancel countdown
hu: Visszaszámlálás megszakítása

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
hu: A Kazam befejezte a felvételt.
    Mit kíván tenni ezután?

en: Edit with:
hu: Szerkesztés ezzel:

en: Save for later
hu: Elmentés későbbre

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Continue
hu: Folytatás

en: Save screencast
hu: Felvétel mentése

en: Save
hu: Mentés

en: File
hu: Fájl

en: Quit
hu: Kilépés

en: Quit Kazam
hu: Kazam bezárása

en: Help
hu: Súgó

en: About
hu: Névjegy

en: About Kazam
hu: A Kazam névjegye

en: Pause recording
hu: Felvétel szüneteltetése

en: Unknown
hu: Ismeretlen
