kazam - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Edit with:
lt: Redaguoti su:

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Save screencast
lt: Išsaugoti įrašą

en: Quit
lt: Išeiti

en: About
lt: Apie

en: Pause recording
lt: Pristabdyti įrašymą
