kazam - en to ms translation catalogue (70 entries)

en: Capture
ms: Tangkap

en: Seconds to wait before capturing:
ms: Saat menunggu sebelum menangkap:

en: Sound from microphone
ms: Bunyi dari mikrofon

en: Sound from speakers
ms: Bunyi dari pembesar suara

en: Mouse cursor
ms: Kursor tetikus

en: Window borders
ms: Sempadan tetingkap

en: Screenshot
ms: Cekupan Skrin

en: When capturing include:
ms: Bila menangkap sertakan:

en: Kazam Preferences
ms: Keutamaan Kazam

en: Speakers:
ms: Pembesar Suara:

en: Set volume
ms: Tetapkan volum

en: Microphone:
ms: Mikrofon:

en: Countdown splash:
ms: Percikan kiraan mengundur:

en: Toggle display of countdown splash
ms: Togol paparan percikan kiraan mengundur

en: General
ms: Am

en: Framerate:
ms: Kadar bingkai:

en: Set the number of frames per second
ms: Tetapkan bilangan bingkai per saat

en: Record with:
ms: Rakam dengan:

en: Automatic file saving:
ms: Penyimpanan fail automatik:

en: Directory:
ms: Direktori:

en: Filename prefix:
ms: Awalan nama fail:

en: Select a directory
ms: Pilih direktori

en: Kazam_screencast
ms: Screencast_Kazam

en: Shutter sound:
ms: Bunyi pengatup:

en: Shutter type:
ms: Jenis pengatup:

en: Screencast and Screenshot tool
ms: Alat Screencast dan Cekupan skrin

en: Record a video or take a screenshot of your screen
ms: Rakam video atau tangkap cekupan skrin bagi skrin anda

en: screenshot;screencast;videorecord;desktop recording;
ms: cekupan skrin;screencast;rakam video;rakaman desktop;

en: Take a screenshot of entire workspace
ms: Tangkap cekupan skrin bagi keseluruhan ruang kerja

en: Select an area to screenshot
ms: Pilih kawasan cekupan skrin

en: Select a window to screenshot
ms: Pilih tetingkap untuk ditangkap

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
ms: Gstreamer 1.0 atau lebih tinggi diperlukan, menimba keluar.

en: Record a video of your desktop.
ms: Rakam video desktop anda.

en: Record a picture of your desktop.
ms: Rekod gambar desktop anda.

en: Fullscreen
ms: Skrin Penuh

en: Capture contents of the current screen.
ms: Tangkap kandungan skrin semasa

en: All Screens
ms: Semua Skrin

en: Capture contents of all of your screens.
ms: Tangkap kandungan semua skrin anda.

en: Window
ms: Tetingkap

en: Capture contents of a single window.
ms: Tangkap kandungan tetingkap tunggal.

en: Area
ms: Kawasan

en: Capture a pre-selected area of your screen.
ms: Tangkap kawasan skrin yang telah dipilih.

en: Start recording
ms: Mula merakam

en: Take screenshot
ms: Ambil cekupan skrin

en: Finish recording
ms: Selesai merakam

en: Cancel countdown
ms: Batal kira mengundur

en: Select a window by clicking on it.
ms: Pilih tetinfgkap dengan mengklik padanya.

en: Press ENTER or ESC to cancel
ms: Tekan ENTER atau ESC untuk batalkan

en: Recording finished
ms: Rakaman selesai

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
ms: Kazam telah selesai merakam.
    Apa yang anda ingin lakukan sekarang?

en: Edit with:
ms: Sunting dengan:

en: Save for later
ms: Simpan kemudian

en: Cancel
ms: Batal

en: Continue
ms: Teruskan

en: Save screencast
ms: Simpan cekupan skrin

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
ms: Rakam video aktiviti pada skrin anda atau tangkap cekupan skrin.

en: Save
ms: Simpan

en: File
ms: Fail

en: Quit
ms: Keluar

en: Quit Kazam
ms: Henti Kazam

en: Open preferences
ms: Buka keutamaan

en: Help
ms: Bantuan

en: About
ms: Perihal

en: About Kazam
ms: Perihal Kazam

en: Select an area by clicking and dragging.
ms: Pilih kawasan dengan mengklik dan menyeret.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
ms: Tekan ENTER untuk sahkan atau ESC untuk batalkan

en: Pause recording
ms: Jeda rakaman

en: Save capture
ms: Simpan tangkapan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui
