kazam - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Speakers:
pl: Słuchawki

en: Set volume
pl: Ustaw głośność

en: Microphone:
pl: Mikrofon

en: Toggle display of countdown splash
pl: przełącz wygląd ekranu odliczania

en: Framerate:
pl: Liczba klatek na sekundę:

en: Set the number of frames per second
pl: ustaw liczbę klatek na sekundę

en: Record with:
pl: Nagrać z

en: Start recording
pl: Rozpocznij nagrywanie

en: Finish recording
pl: Zakończ nagrywanie

en: Cancel countdown
pl: Anuluj odliczanie

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
pl: Kazam zakończył nagrywanie.
    Co chcesz teraz zrobić ?

en: Edit with:
pl: Edytuj w:

en: Save for later
pl: zapisz na później

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Save screencast
pl: Zapisz screencast

en: Save
pl: Zapisz

en: File
pl: Plik

en: Quit
pl: Zakończ

en: Quit Kazam
pl: Zakończ Kazam

en: Help
pl: Pomoc

en: About
pl: O programie

en: About Kazam
pl: O programie Kazam

en: Pause recording
pl: Wstrzymaj nagrywanie

en: Unknown
pl: Nieznany
