kazam - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Capture
sk: Nahrať

en: Seconds to wait before capturing:
sk: Koľko sekúnd čakať pred nahrávaním:

en: Sound from microphone
sk: Zvuk z mikrofónu

en: Sound from speakers
sk: Zvuk z reproduktorov

en: Mouse cursor
sk: Kurzor

en: Screencast
sk: Nahrávanie obrazovky

en: Window borders
sk: Ohraničenie okna

en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

en: When capturing include:
sk: Pri snímaní zahrnúť:

en: Kazam Preferences
sk: Nastavenie Kazam

en: Speakers:
sk: Reproduktory:

en: Set volume
sk: Nastaviť hlasitosť

en: Microphone:
sk: Mikrofón:

en: General
sk: Všeobecné

en: Framerate:
sk: Frekvencia snímok:

en: Set the number of frames per second
sk: Nastaviť počet obrázkov za sekundu

en: Record with:
sk: Nahrať s:

en: Automatic file saving:
sk: Automatické uloženie súboru:

en: Directory:
sk: Adresár:

en: Filename prefix:
sk: Predvoľba pre názov súboru:

en: Select a directory
sk: Vyberte priečinok

en: Shutter sound:
sk: Zvuk uzávierky:

en: Shutter type:
sk: Typ uzávierky:

en: Record a video or take a screenshot of your screen
sk: Nahrať video alebo urobiť snímku vašej obrazovky

en: Take a screenshot of entire workspace
sk: Urobiť snímok celej pracovnej plochy

en: Select an area to screenshot
sk: Vybrať oblasť pre snímku

en: Select a window to screenshot
sk: Vybrať okno z ktorého bude urobený snímok

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Record a video of your desktop.
sk: Nahrať video vašej plochy.

en: Record a picture of your desktop.
sk: Nahrať obrázok vašej plochy.

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Capture contents of the current screen.
sk: Zachytiť obsah aktuálnej obrazovky.

en: All Screens
sk: Všetky obrazovky

en: Capture contents of all of your screens.
sk: Zachytiť obsah všetkých obrazoviek.

en: Window
sk: Okno

en: Capture contents of a single window.
sk: Zachytiť obsah jedného okna.

en: Area
sk: Oblasť

en: Capture a pre-selected area of your screen.
sk: Zachytiť vopred vybrané oblasti na obrazovke.

en: Start recording
sk: Štart nahrávania

en: Take screenshot
sk: Urobiť snímku obrazovky

en: Finish recording
sk: Ukončiť nahrávanie

en: Cancel countdown
sk: Zrušiť odpočítavanie

en: Select a window by clicking on it.
sk: Vybrať okno kliknutím.

en: Press ENTER or ESC to cancel
sk: Stlačte ENTER alebo ESC pre zrušenie

en: Recording finished
sk: Nahrávanie ukončené

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
sk: Kazam ukončil nahrávanie.
    Čo chcete urobiť teraz?

en: Edit with:
sk: Upraviť s:

en: Save for later
sk: Uložiť na neskôr

en: Cancel
sk: Žrušiť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Save screencast
sk: Uložiť Screencast

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
sk: Nahrávanie videa z činnosti na obrazovke alebo zachytiť snímku.

en: Save
sk: Uložiť

en: File
sk: Súbor

en: Quit
sk: Koniec

en: Quit Kazam
sk: Ukončiť Kazam

en: Open preferences
sk: Zobraziť Predvoľby

en: Help
sk: Pomocník

en: About
sk: O aplikácii

en: About Kazam
sk: O programe Kazam

en: Select an area by clicking and dragging.
sk: Vyberte oblasť kliknutím a potiahnutím.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
sk: Stlačte ENTER pre potvrdenie alebo ESC pre zrušenie

en: Pause recording
sk: Pozastaviť nahrávanie

en: Save capture
sk: Uložiť nahrávku

en: Unknown
sk: Neznámy
