kazam - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Speakers:
sl: Zvočniki:

en: Set volume
sl: Nastavi glasnost

en: Microphone:
sl: Mikrofon:

en: Toggle display of countdown splash
sl: Preklopi prikaz odštevalnika

en: Framerate:
sl: Hitrost sličic:

en: Set the number of frames per second
sl: Nastavite število sličic na sekundo

en: Record with:
sl: Snemaj z:

en: Start recording
sl: Začni snemati

en: Finish recording
sl: Končaj snemanje

en: Cancel countdown
sl: Prekliči odštevanje

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
sl: Snemanje je končano.
    Kako želite nadaljevati?

en: Edit with:
sl: Uredi z:

en: Save for later
sl: Shrani za pozneje

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Save screencast
sl: Shrani zaslonski posnetek

en: Save
sl: Shrani

en: File
sl: Datoteka

en: Quit
sl: Izhod

en: Quit Kazam
sl: Končaj Kazam

en: Help
sl: Pomoč

en: About
sl: O programu

en: About Kazam
sl: O programu

en: Pause recording
sl: Premor snemanja

en: Unknown
sl: Neznano
