kazam - en to sr translation catalogue (71 entries)

en: Kazam
sr: Казам

en: Capture
sr: Ухвати

en: Seconds to wait before capturing:
sr: Време пре почетка снимања у секундама:

en: Sound from microphone
sr: Звук са микрофона

en: Sound from speakers
sr: Звук са звучника

en: Mouse cursor
sr: Показивач миша

en: Screencast
sr: Запис екрана

en: Window borders
sr: Границе прозора

en: Screenshot
sr: Снимак екрана

en: When capturing include:
sr: Током снимања укључи и:

en: Kazam Preferences
sr: Поставке Казама

en: Speakers:
sr: Звучници:

en: Set volume
sr: Подеси јачину

en: Microphone:
sr: Микрофон:

en: Countdown splash:
sr: Приказ одбројавања:

en: Toggle display of countdown splash
sr: Де(активирај) приказ одбројавања

en: General
sr: Опште

en: Framerate:
sr: Проток кадрова:

en: Set the number of frames per second
sr: Подесите број кадрова у секунди

en: Record with:
sr: Снимај са:

en: Automatic file saving:
sr: Аутоматско чување датотеке:

en: Directory:
sr: Фасцикла:

en: Filename prefix:
sr: Префикс имена датотеке:

en: Select a directory
sr: Изаберите фасциклу

en: Kazam_screencast
sr: Казам_снимак-екрана

en: Shutter sound:
sr: Шутер звук:

en: Shutter type:
sr: Шутер тип:

en: Screencast and Screenshot tool
sr: Алатка за снимање садржаја екрана

en: Record a video or take a screenshot of your screen
sr: Сними видео запис или ухвати снимак твог екрана

en: Take a screenshot of entire workspace
sr: Ухвати снимак екрана целог радног простора

en: Select an area to screenshot
sr: Изабери део за хватање снимка

en: Select a window to screenshot
sr: Изабери прозор за хватање снимка

en: Preferences
sr: Поставке

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
sr: Пакет Gstreamer 1.0 или новији је потребан. Прекид.

en: Record a video of your desktop.
sr: Сними видео запис твоје радне површи.

en: Record a picture of your desktop.
sr: Ухвати снимак екрана твоје радне површи.

en: Fullscreen
sr: Преко целог екрана

en: Capture contents of the current screen.
sr: Ухвати садржај тренутног екрана.

en: All Screens
sr: Сви екрани

en: Capture contents of all of your screens.
sr: Ухвати садржај свих мојих екрана.

en: Window
sr: Прозор

en: Capture contents of a single window.
sr: Ухвати садржај појединачног прозора.

en: Area
sr: Простор

en: Capture a pre-selected area of your screen.
sr: Ухвати већ изабрани део мог екрана.

en: Start recording
sr: Започни снимање

en: Take screenshot
sr: Ухвати снимак екрана

en: Finish recording
sr: Заврши снимање

en: Cancel countdown
sr: Откажи одбројавање

en: Select a window by clicking on it.
sr: Изабери прозор тако што ћеш кликнути на њега.

en: Press ENTER or ESC to cancel
sr: Притисни ЕНТЕР или ЕСЦ да би отказао радњу

en: Recording finished
sr: Снимање завршено

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
sr: Kazam је завршио снимање.
    Шта желите да урадите сада?

en: Edit with:
sr: Уреди помоћу:

en: Save for later
sr: Сачувај за касније

en: Cancel
sr: Одустани

en: Continue
sr: Настави

en: Save screencast
sr: Сачувај снимак екрана

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
sr: Сними видео запис приказа твог рада или ухвати снимак екрана.

en: Save
sr: Сачувај

en: File
sr: Датотека

en: Quit
sr: Изађи

en: Quit Kazam
sr: Прекини Kazam

en: Open preferences
sr: Отвори поставке

en: Help
sr: Помоћ

en: About
sr: О програму

en: About Kazam
sr: О Kazam-у

en: Select an area by clicking and dragging.
sr: Изабери део тако што ћеш кликнути или превући.

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
sr: Притисни ЕНТЕР да би потврдио или ЕСЦ да би отказао радњу

en: Pause recording
sr: Пауза за снимање

en: Save capture
sr: Сачувај снимак

en: Unknown
sr: Непознато
