kazam - en to tr translation catalogue (71 entries)

en: Capture
tr: Yakala

en: Seconds to wait before capturing:
tr: Kayıt öncesi bekleme süresi

en: Sound from microphone
tr: Mikrofon sesi

en: Sound from speakers
tr: Hoparlör sesi

en: Mouse cursor
tr: Fare göstergesi

en: Screencast
tr: Ekran kaydı

en: Window borders
tr: Pencere kenarlıkları

en: Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü

en: When capturing include:
tr: Kayıtta dahil et:

en: Kazam Preferences
tr: Kazam seçenekleri

en: Speakers:
tr: Hoparlör:

en: Set volume
tr: Sesi düzeyini ayarla

en: Microphone:
tr: Mikrofon:

en: Countdown splash:
tr: Gerisayım ekranı

en: Toggle display of countdown splash
tr: Geri sayım penceresini aç/kapa

en: General
tr: Genel

en: Framerate:
tr: Kare sayısı:

en: Set the number of frames per second
tr: Saniyedeki kare sayısını ayarla

en: Record with:
tr: Bununla kaydet:

en: Automatic file saving:
tr: Otomotik dosya kaydı:

en: Directory:
tr: Dizin:

en: Filename prefix:
tr: Dosya ismi öneki

en: Select a directory
tr: Bir dizin seçin

en: Kazam_screencast
tr: Kazam_ekrankaydı

en: Shutter sound:
tr: Deklanşör sesi

en: Shutter type:
tr: Deklanşör tipi

en: Screencast and Screenshot tool
tr: Ekran video kaydı ve ekran görüntüsü kaydı aracı

en: Record a video or take a screenshot of your screen
tr: Bir video yada ekran görüntüsü kaydedin

en: screenshot;screencast;videorecord;desktop recording;
tr: ekrangörüntüsü;ekrankaydı;videokaydı;masaüstü kaydı;

en: Take a screenshot of entire workspace
tr: Bütün çalışma alanı ekran görüntüsünü kaydedin

en: Select an area to screenshot
tr: Ekran görüntüsü almak için bir alan seçin

en: Select a window to screenshot
tr: Ekran görünütüsü almak için bir pencere seçin

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Gstreamer 1.0 or higher required, bailing out.
tr: Gstreamer 1.0 veya daha güncel versiyonu gerekli,sonlandırılıyor.

en: Record a video of your desktop.
tr: Masaüstü videonuzu kaydedin

en: Record a picture of your desktop.
tr: Masüstünüzden ekran görüntüsü alın

en: Fullscreen
tr: Tam ekran

en: Capture contents of the current screen.
tr: Şuanki ekrangöntüsü içeriklerini kaydedin

en: All Screens
tr: Tüm Ekranlar

en: Capture contents of all of your screens.
tr: Bütün ekranlarınızın içeriklerini kaydedin

en: Window
tr: Pencere

en: Capture contents of a single window.
tr: Tek bir pencere içeriklerini kaydedin

en: Area
tr: Alan

en: Capture a pre-selected area of your screen.
tr: Ekranınızdan önceden belirlediğiniz bir alanında kayıt yapın

en: Start recording
tr: Kayda başla

en: Take screenshot
tr: Ekran görüntüsü al

en: Finish recording
tr: Kaydı bitir

en: Cancel countdown
tr: Geri sayımı iptal et

en: Select a window by clicking on it.
tr: Üzerine tıklayarak bir pencere seçin

en: Press ENTER or ESC to cancel
tr: ENTER'a basın veya ESC ile çıkın

en: Recording finished
tr: Kayıt tamamlandı

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
tr: Kazam kaydı tamamladı.
    Şimdi ne yapmak istersiniz?

en: Edit with:
tr: Şununla düzenle:

en: Save for later
tr: Sonrası için kaydet

en: Cancel
tr: İptal

en: Continue
tr: Devam Et

en: Save screencast
tr: Kaydı sakla

en: Record a video of activity on your screen or capture a screenshot.
tr: Ekran etkinliklerinizi kaydedin yada ekran görüntüsü alın.

en: Save
tr: Kaydet

en: File
tr: Dosya

en: Quit
tr: Çık

en: Quit Kazam
tr: Kazam'dan Çık

en: Open preferences
tr: Tercihleri aç

en: Help
tr: Yardım

en: About
tr: Hakkında

en: About Kazam
tr: Kazam Hakkında

en: Select an area by clicking and dragging.
tr: Tıklayarak yada sürükleyerek bir alan seçin

en: Press ENTER to confirm or ESC to cancel
tr: Onaylamak için ENTER'a yada iptal etmek için ESC'e basıl

en: Pause recording
tr: Kaydı duraklat

en: Save capture
tr: Kaydı sakla

en: Unknown
tr: Bilinmeyen
