kazam - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Finish recording
uk: Завершити запис

en: Kazam finished recording.
    What do you want to do now?
uk: Kazam закінчив запис.
    Що Ви хочете робити?

en: Edit with:
uk: Редагувати з:

en: Save for later
uk: Зберегти

en: Cancel
uk: Відміна

en: Continue
uk: Продовжити

en: Save screencast
uk: Зберегти запис

en: Save
uk: Зберегти

en: File
uk: Файл

en: Quit
uk: Вийти

en: Quit Kazam
uk: Вийти з Kazam

en: Help
uk: Довідка

en: About
uk: Про програму

en: About Kazam
uk: Про Kazam

en: Pause recording
uk: Зупинка запису

en: Unknown
uk: Невідомо
