kbackup - en to et translation catalogue (122 entries)

en: Nothing selected for backup
et: Varundamiseks pole midagi valitud

en: The target dir '%1' is not valid
et: Sihtkataloog '%1' ei ole õige

en: The target dir '%1' must be a local file system dir and no remote URL
et: Sihtkataloog '%1' peab olema kohalik kataloog, mitte võrgukataloogi URL

en: The target directory '%1' does not exist.
    
    Shall I create it?
et: Sihtkataloogi '%1' ei ole olemas.
    
    Kas luua see?

en: Could not create the target directory '%1'.
    The operating system reports: %2
et: Sihtkataloogi '%1' loomine nurjus.
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: The target dir does not exist
et: Sihtkataloogi ei ole olemas

en: ...reducing number of kept archives to max. %1
et: ... säilitatavate arhiivide arvu vähendamine maks, %1 peale

en: ...deleting %1
et: ... %1 kustutamine

en: fetching directory listing of target failed. Can not reduce kept archives.
et: sihtkoha kataloogide loendi hankimine nurjus. Säilitatavate arhiivide arvu ei saa kärpida.

en: Could not write backup timestamps into profile %1: %2
et: Varukoopia ajatemplite kirjutamine profiili %1 nurjus: %2

en: -- Filtered Files: %1
et: -- Filtreeritud failid: %1

en: !! Backup finished <b>but files were skipped</b> !!
et: !! Varundamine on lõpetatud, <b>aga mõned failid jäeti vahele</b> !!

en: -- Backup successfully finished --
et: -- Varundamine lõpetatid edukalt --

en: The backup has finished but files were skipped.
    What do you want to do now?
et: Varundamine lõpetati, aga mõned failid jäeti vahele.
    Mida edasi teha?

en: The backup has finished successfully.
    What do you want to do now?
et: Varundamine lõpetati edukalt.
    Mida edasi teha?

en: Totals: Files: %1, Size: %2, Duration: %3
et: Kokku: faile: %1, suurus: %2, kestus: %3

en: ...Backup aborted!
et: ... Varundamine katkestati!

en: Backup cancelled
et: Varundamine katkestati

en: ...finished slice %1
et: ... lõpetati lõik %1

en: ...uploading archive %1 to %2
et: ... arhiivi %1 üleslaadimine asukohta %2

en: How shall we proceed with the upload?
et: Kuidas üleslaadimisega edasi minna?

en: Upload Failed
et: Üleslaadimine nurjus

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Change Target
et: Muuda sihtkohta

en: The script '%1' could not be started.
et: Skripti '%1' käivitamine nurjus.

en: The medium is full. Please insert medium Nr. %1
et: Andmekandja on täis. Palun sisesta andmekandja nr. %1

en: The file '%1' can not be opened for writing.
et: Faili '%1' avamine kirjutamiseks nurjus.

en: The file '%1' can not be opened for writing.
    
    Do you want to retry?
et: Faili '%1' avamine kirjutamiseks nurjus.
    
    Kas proovida uuesti?

en: Could not write to archive. Maybe the medium is full.
et: Arhiivi kirjutamine nurjus. Võib-olla on andmekandja täis.

en: Could not write to archive.
    The operating system reports: %1
et: Arhiivi kirjutamine nurjus.
    Operatsioonisüsteem teatas: %1

en: ...skipping filtered directory %1
et: ... filtreeritud kataloogi %1 vahelejätmine

en: Could not get information of directory: %1
    The operating system reports: %2
et: Teabe hankimine kataloogi kohta nurjus: %1
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: Directory '%1' is not readable. Skipping.
et: Kataloog '%1' ei ole loetav. Jäetakse vahele.

en: Could not get information of file: %1
    The operating system reports: %2
et: Teabe hankimine faili kohta nurjus: %1
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: Could not read from file '%1'
    The operating system reports: %2
et: Lugemine failist '%1' nurjus.
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: Could not open file '%1' for reading.
et: Faili '%1' avamine lugemiseks nurjus.

en: ...archiving file %1
et: ... faili %1 arhiveerimine

en: Could not read file: %1
    The operating system reports: %2
et: Faili lugemine nurjus: %1
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: Could not create temporary file for compressing: %1
    The operating system reports: %2
et: Ajutise faili loomine tihendamiseks nurjus: %1
    Operatsioonisüsteem teatas: %2

en: Could not write to temporary file
et: Ajutisse faili kirjutamine nurjus

en: ...compressing file %1
et: ... faili %1 tihendamine

en: WARNING:
et: HOIATUS:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: An easy to use backup program
et: Kergesti käsitatav varundamisrakendus

en: (c) 2006 - 2018 Martin Koller
et: (c) 2006 - 2018: Martin Koller

en: Developer
et: Arendaja

en: Start with given profile.
et: Alustamine määratud profiiliga.

en: Script to run after finishing one archive slice.
et: Ühe arhiivilõigu lõpetamise järel käivitatav skript.

en: Automatically run the backup with the given profile and terminate when done.
et: Automaatne varundamine määratud profiiliga ja lõpetamisel programmist väljumine.

en: Automatically run the backup with the given profile in the background (without showing a window) and terminate when done.
et: Automaatne varundamine määratud profiiliga taustal (akent näitamata) ja lõpetamisel programmist väljumine.

en: In autobg mode be verbose and print every single filename during backup.
et: Autobg režiimis jutuka režiimi kasutamine ja varundamise käigus kõigi failinimede näitamine.

en: In auto/autobg mode force the backup to be a full backup instead of acting on the profile settings.
et: Auto/autobg režiimis täieliku varundamise läbiviimine sõltumata profiili seadistusest.

en: Could not open profile '%1' for reading: %2
et: Profiili '%1' avamine lugemiseks nurjus: %2

en: Incremental Backup
et: Inkrementvarundamine

en: Full Backup
et: Täielik varundamine

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, numBackups) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, maxSliceSize)
en: unlimited
et: piiramata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start Backup
et: Alusta varundamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel Backup
et: Loobu varundamisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next Backup:
et: Järgmine varundamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backupType)
en: TextLabel
et: Tekstipealdis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, forceFullBackup)
en: Force Full Backup
et: Täielik varundamine jõuga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Target
et: Sihtkoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Folder:
et: Kataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sliceLabel)
en: Medium:
et: Andmekandja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Totals
et: Kokku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Files:
et: Faile:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Duration:
et: Kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Warnings:
et: Hoiatused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileProgressLabel)
en: Progress:
et: Edenemine

en: New Profile
et: Uus profiil

en: Load Profile...
et: Laadi profiil ...

en: Save Profile
et: Salvesta profiil

en: Save Profile As...
et: Salvesta profiil kui ...

en: Profile Settings...
et: Profiili seadistused ...

en: Enable All Messages
et: Kõigi teadete lubamine

en: Dock in System Tray
et: Dokkimine süsteemisalve

en: Show Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine

en: There is a backup in progress. Do you want to abort it?
et: Varundamine käib. Kas teha sellele lõpp?

en: Select Profile
et: Profiili valimine

en: KBackup Profile (*.kbp)
et: KBackupi profiil (*.kbp)

en: Open failed
et: Avamine nurjus

en: The profile '%1' does already exist.
    Do you want to overwrite it?
et: Profiil '%1' on juba olemas.n Kas kirjutada see üle?

en: Profile exists
et: Profiil on olemas

en: Could not open profile '%1' for writing: %2
et: Profiili '%1' avamine kirjutamiseks nurjus: %2

en: Files: %1 Size: %2 MB
    %3
et: Faile: %1 Suurus: %2 MB
    %3

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Open With
et: Ava rakendusega

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Properties...
et: Omadused ...

en: Do you really want to delete '%1'?
et: Kas tõesti kustutada '%1'?

en: Delete
et: Kustutamine

en: Could not delete directory '%1'.
et: Kataloogi '%1' kustutamine nurjus.

en: Could not delete file '%1'.
    Reason: %2
et: Faili '%1' kustutamine nurjus.
    Põhjus: %2

en: Other Application...
et: Muu rakendus ...

en: File Manager
et: Failihaldur

en: 4.7 GB DVD
et: 4,7 GB DVD

en: 8.5 GB DVD
et: 8,5 GB DVD

en: 9.4 GB DVD
et: 9,4 GB DVD

en: 17.1 GB DVD
et: 17,1 GB DVD

en: custom
et: kohandatud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Profile Settings
et: Profiili seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Uncheck if you want to avoid a confirmation dialog to change the medium when a slice was finished
et: Märkimata jätmisel ei näidata kinnitusdialoogi andmekandja muutmiseks pärast lõigu lõpetamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Target needs media change
et: Sihtkoht vajab andmekandja muutmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Exclude Paths Filter:
et: Väljajäetavate asukohtade filter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of full backups to keep
et: Säilitatavate täielike varukoopiate arv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numBackups)
en: How many full backups shall be kept in the target directory before older ones will be deleted
et: Kui palju täielikke varukoopiaid sihtkataloogis säilitada, enne kui vanemaid kustutama hakata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Full Backup Interval
et: Täieliku varundamise intervall

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: How often shall a full backup, instead of an incremental one, be done
et: Kui sageli võtta inkrementvarundamise asemel ette täielik varundamine

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: Every Day
et: Iga päev

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en:  days
et:   päeva järel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Archive Prefix:
et: Arhiivi prefiks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filter)
en: Defines wildcards for filenames which will be ignored for backup, separated by a space. E.g.: "*.ogg *.wav"
et: Varundamise eiratavate failinimede loend tühimärgiga eraldatult. Kasutada võib metamärke: nt "*.ogg *.wav"

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Maximum Archive Size:
et: Arhiivi maks. suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Exclude Filename Filter:
et: Väljajäetavate failinimede filter:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, dirFilter)
en: <html><head/><body><p>Defines a list of absolute path patterns which are used to filter complete directories,<br/>e.g. /home/*/.mozilla/*/Cache</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Absoluutsete asukohtade loend, mida kasutatakse tervete kataloogide väljafiltreerimiseks,<br/>nt /home/*/.mozilla/*/Cache</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Uncheck if you want to avoid compressing files at all
et: Märkimata jätmisel ei tihendata faile üldse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Compress Files
et: Failide tihendamine

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, prefix)
en: backup
et: varukoopia
