kbackup - en to sl translation catalogue (122 entries)

en: Nothing selected for backup
sl: Ničesar še ni izbranega za varnostno kopiranje

en: The target dir '%1' is not valid
sl: Ciljna mapa '%1' ni veljavna

en: The target dir '%1' must be a local file system dir and no remote URL
sl: Ciljna mapa '%1' mora biti lokalna mapa datotečnega sistema in ne oddaljeni spletni naslov

en: The target directory '%1' does not exist.
    
    Shall I create it?
sl: Ciljna mapa '%1' ne obstaja.
    
    Naj jo ustvarim?

[ctx: @title]
en: Create Directory
sl: Ustvari imenik

[ctx: @action:button]
en: Create
sl: Ustvari

en: Could not create the target directory '%1'.
    The operating system reports: %2
sl: Ni bilo mogoče ustvariti ciljne mape '%1'.
    Operacijski sistem poroča: %2

en: The target dir does not exist
sl: Ciljna mapa ne obstaja

en: ...reducing number of kept archives to max. %1
sl: ...zmanjšujem število obdržanih arhivov na max. %1

en: ...deleting %1
sl: ...brišem %1

en: fetching directory listing of target failed. Can not reduce kept archives.
sl: pridobivanje seznama ciljnih map ni uspel. Ohranjenih arhivov ni mogoče zmanjšati.

en: Could not write backup timestamps into profile %1: %2
sl: Ni bilo mogoče zapisati časovnih potrdil varnostnih kopij v profil %1: %2

en: -- Filtered Files: %1
sl: -- Filtrirane datoteke: %1

en: !! Backup finished <b>but files were skipped</b> !!
sl: !! Varnostno kopiranje je končano, <b>ampak datoteke so bile preskočene</b> !!

en: -- Backup successfully finished --
sl: -- Varnostno kopiranje je bilo uspešno končano --

en: The backup has finished but files were skipped.
    What do you want to do now?
sl: Varnostno kopiranje je bilo končano, vendar datoteke so preskočene.
    Kaj želite zdaj storiti?

en: The backup has finished successfully.
    What do you want to do now?
sl: Varnostno kopiranje je bilo končano.
    Kaj želite zdaj storiti?

en: Totals: Files: %1, Size: %2, Duration: %3
sl: Skupno: Datotek : %1, Velikost: %2, Trajanje: %3

en: ...Backup aborted!
sl: ...izdelava varnostnih kopij je izpadla!

en: Backup cancelled
sl: Izdelava varnostnih kopij je bila prekinjena

en: ...finished slice %1
sl: ...končano delček %1

en: ...uploading archive %1 to %2
sl: ...prenos arhiva %1 na %2

en: How shall we proceed with the upload?
sl: Kako naj nadaljujemo s prenosom?

en: Upload Failed
sl: Prenos je izpadel

en: Retry
sl: Ponovno poskusi

en: Change Target
sl: Spremeni cilj

en: The script '%1' could not be started.
sl: Skripta '%1' nismo mogli zagnati.

en: The medium is full. Please insert medium Nr. %1
sl: Medij je poln. Prosim vstavite medij št. %1

en: The file '%1' can not be opened for writing.
sl: Datoteke %1 ni mogoče odpreti za pisanje.

en: The file '%1' can not be opened for writing.
    
    Do you want to retry?
sl: Datoteke %1 ni mogoče odpreti za pisanje.
    
    Ali želite ponovno poskusiti?

[ctx: @title]
en: Open File
sl: Odpri datoteko

[ctx: @action:button]
en: Retry
sl: Ponovno poskusi

en: Could not write to archive. Maybe the medium is full.
sl: Ni bilo mogoče pisati v arhiv. Morda je medij poln.

en: Could not write to archive.
    The operating system reports: %1
sl: Ni bilo mogoče pisati v arhiv.
    Operacijski sistem poroča: %1

en: ...skipping filtered directory %1
sl: ...preskakujem filitrirano mapo %1

en: Could not get information of directory: %1
    The operating system reports: %2
sl: Ni mogoče dobiti informacij o mapi: %1
    Operacijski sistem poroča: %2

en: Directory '%1' is not readable. Skipping.
sl: Mapa '%1' ni berljiva. Preskočim jo.

en: Could not get information of file: %1
    The operating system reports: %2
sl: Ni bilo mogoče dobiti informacij o datoteki: %1
    Operacijski sistem poroča: %2

en: Can not archive file type 'socket': %1
sl: Ni mogoče arhivirati vrste datoteke 'socket': %1

en: Could not read from file '%1'
    The operating system reports: %2
sl: Ni bilo mogoče brati datoteke '%1'
    Operacijski sistem poroča: %2

en: Could not open file '%1' for reading.
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke '%1' za branje.

en: ...archiving file %1
sl: ...arhiviram datoteko %1

en: Could not read file: %1
    The operating system reports: %2
sl: Ni bilo mogoče brati datoteke %1
    Operacijski sistem poroča: %2

en: Could not create temporary file for compressing: %1
    The operating system reports: %2
sl: Ni bilo mogoče ustvariti začasne datoteke za stiskanje: %1
    Operacijski sistem poroča: %2

en: Could not write to temporary file
sl: Ni bilo mogoče pisati na začasno datoteko

en: ...compressing file %1
sl: ...stiskam datoteko %1

en: WARNING:
sl: OPOZORILO:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Nastavitve

en: An easy to use backup program
sl: Enostavni program za izdelavo varnostnih kopij

en: Developer
sl: Razvijalec

en: Start with given profile.
sl: Začni z danim profilom.

en: Script to run after finishing one archive slice.
sl: Skript, ki naj se zažene po končanji ene delčka arhiva.

en: Automatically run the backup with the given profile and terminate when done.
sl: Avtomatsko zaženi izdelavo varovalne kopije z danim profilom in končaj, ko je kopija izdelana.

en: Automatically run the backup with the given profile in the background (without showing a window) and terminate when done.
sl: Avtomatsko zaženi izdelavo varovalne kopije z danim profilom v ozadju (ne da bi to kazal v oknu) in končaj, ko je kopija izdelana.

en: In autobg mode be verbose and print every single filename during backup.
sl: V načinu samodejnega delovanja v ozadju naj bo program komunikativen in naj natisne vsako posamezno ime datoteke med izdelavo varovalne kopije.

en: In auto/autobg mode force the backup to be a full backup instead of acting on the profile settings.
sl: V samodejnem/samodejnem v ozadju načinu prisili izdelavo popolne varnostne kopije namesto, da deluje kot zahtevajo nastavitve profila.

en: Could not open profile '%1' for reading: %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti profila '%1' za branje: %2

en: Incremental Backup
sl: Inkrementalna varovalna kopija

en: Full Backup
sl: Popolna varovalna kopija

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, numBackups) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, maxSliceSize)
en: unlimited
sl: neomejeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start Backup
sl: Začni izdelavo varovalne kopije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel Backup
sl: Prekini izdelavo varovalne kopije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next Backup:
sl: Naslednja varovalna kopija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backupType)
en: TextLabel
sl: Besdilna značka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, forceFullBackup)
en: Force Full Backup
sl: Zahtevaj popolno varovalno kopijo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Target
sl: Cilj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Folder:
sl: Mapa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sliceLabel)
en: Medium:
sl: Medij:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Size:
sl: Velikost:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Totals
sl: Skupaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Files:
sl: Datotek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Duration:
sl: Trajanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Warnings:
sl: Opozorila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileProgressLabel)
en: Progress:
sl: Napredek:

en: New Profile
sl: Novi profil

en: Load Profile...
sl: Naloži profil...

en: Save Profile
sl: Shrani profil

en: Save Profile As...
sl: Shrani profil kot...

en: Profile Settings...
sl: Nastavitve profila...

en: Enable All Messages
sl: Omogoči vsa sporočila

en: Dock in System Tray
sl: Zasidrajte v sistemski vrstici

en: Show Hidden Files
sl: Prikaži skrite datoteke

en: There is a backup in progress. Do you want to abort it?
sl: Izdelava varnostnih kopij je v delu. Ali jo želite prekiniti?

en: Backup in Progress
sl: Varovalno kopiranje v teku

en: Abort
sl: Prekini

en: Select Profile
sl: Izberi profil

en: Open failed
sl: Odpiranje ni uspelo

en: The profile '%1' does already exist.
    Do you want to overwrite it?
sl: Profil '%1' že obstaja.
    Ali ga želite prepisati?

en: Profile exists
sl: Profil obstaja

en: Could not open profile '%1' for writing: %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti profila '%1' za pisanje: %2

en: Files: %1 Size: %2 MB
    %3
sl: Datotek: %1 Velikost: %2 MB
    %3

en: Name
sl: Ime

en: Size
sl: Velikost

en: Last Modified
sl: Zadnja sprememba

en: Open With
sl: Odpri z

en: Delete File
sl: Briši datoteko

en: Properties...
sl: Lastnosti...

en: Do you really want to delete '%1'?
sl: Ali zares želite zbrisati '%1'?

en: Delete
sl: Zbriši

en: Could not delete directory '%1'.
sl: Ni bilo mogoče zbrisati mape '%1'.

en: Could not delete file '%1'.
    Reason: %2
sl: Ni bilo mogoče brisati datoteke '%1',
    Razlog: %2

en: Other Application...
sl: Druga aplikacija...

en: File Manager
sl: Upravitelj datotek

en: custom
sl: po meri

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Profile Settings
sl: Nastavitve profila

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Uncheck if you want to avoid a confirmation dialog to change the medium when a slice was finished
sl: Počistite potrditveno rubriko, če se želite izogniti potrditvenemu pogovornemu oknu za spremembo medija, ko je bila rezina končana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Target needs media change
sl: Cilj potrebuje zamenjavo medija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Exclude Paths Filter:
sl: Filter poti izjem iz kopiranja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of full backups to keep
sl: Število shranjenih popolnih varovalnih kopij

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numBackups)
en: How many full backups shall be kept in the target directory before older ones will be deleted
sl: Koliko popolnih varovalnih kopij naj bo shranjenih v ciljni mapi preden brišemo starejše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Full Backup Interval
sl: Časovni interval med popolnimi varovalnimi kopijami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: How often shall a full backup, instead of an incremental one, be done
sl: Kako pogosto naj bo izdelana popolna varovalna kopija namesto inkrementalne kopije

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: Every Day
sl: Vsak dan

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en:  days
sl:  dni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Archive Prefix:
sl: Predpona arhiva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filter)
en: Defines wildcards for filenames which will be ignored for backup, separated by a space. E.g.: "*.ogg *.wav"
sl: Določi sheme imen datotek, ki bodo izvzete iz varnostne kopije, ločene s presledkom. Npr .: "*.ogg *.wav"

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Maximum Archive Size:
sl: Maksimalna velikost arhiva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Exclude Filename Filter:
sl: Filter izvzetih imen datotek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Uncheck if you want to avoid compressing files at all
sl: Počistite rubriko, če se želite v celoti izogniti stiskanju datotek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Compress Files
sl: Stiskaj datoteke

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, prefix)
en: backup
sl: varovalna kopija
