kbackup - en to uk translation catalogue (133 entries)

en: Nothing selected for backup
uk: Нічого не вибрано для резервного копіювання

en: The target dir '%1' is not valid
uk: Каталог призначення, «%1», є некоректним

en: The target dir '%1' must be a local file system dir and no remote URL
uk: Каталог призначення «%1» має бути каталогом призначення у локальній файловій системі, а не адресою віддаленого комп'ютера

en: The target directory '%1' does not exist.
    
    Shall I create it?
uk: Каталогу призначення «%1» не існує.
    
    Створити цей каталог?

[ctx: @title]
en: Create Directory
uk: Створити каталог

[ctx: @action:button]
en: Create
uk: Створити

en: Could not create the target directory '%1'.
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося створити каталог призначення, «%1».
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: The target dir does not exist
uk: Каталогу призначення не існує

en: ...reducing number of kept archives to max. %1
uk: …зменшуємо кількість збережених архівів до максимальної %1

en: ...deleting %1
uk: …вилучаємо %1

en: fetching directory listing of target failed. Can not reduce kept archives.
uk: не вдалося отримати список каталогів призначення. Зменшення кількості збережених архівів неможливе.

en: Could not write backup timestamps into profile %1: %2
uk: Не вдалося записати часові позначки резервних копій до профілю %1: %2

en: -- Filtered Files: %1
uk: — Фільтровані файли: %1

en: !! Backup finished <b>but files were skipped</b> !!
uk: !! Створення резервної копії завершено, <b>але деякі файли було пропущено</b> !!

en: -- Backup successfully finished --
uk: — Створення резервної копії успішно завершено —

en: The backup has finished but files were skipped.
    What do you want to do now?
uk: Створення резервної копії завершено, але деякі файли було пропущено.
    Що слід робити далі?

en: The backup has finished successfully.
    What do you want to do now?
uk: Створення резервної копії успішно завершено.
    Що слід робити далі?

en: Totals: Files: %1, Size: %2, Duration: %3
uk: Підсумки: файлів: %1, розмір: %2, тривалість: %3

en: ...Backup aborted!
uk: …Створення резервної копії перервано!

en: Backup cancelled
uk: Резервне копіювання скасовано

en: ...finished slice %1
uk: …завершено зріз %1

en: ...uploading archive %1 to %2
uk: …вивантажуємо архів %1 до %2

en: How shall we proceed with the upload?
uk: Як слід опрацювати вивантаження?

en: Upload Failed
uk: Невдала спроба вивантаження

en: Retry
uk: Повторити

en: Change Target
uk: Змінити призначення

en: The script '%1' could not be started.
uk: Не вдалося запустити скрипт «%1».

en: The medium is full. Please insert medium Nr. %1
uk: Носій даних переповнено. Будь ласка, вставте носій даних №%1

en: The file '%1' can not be opened for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для запису даних.

en: The file '%1' can not be opened for writing.
    
    Do you want to retry?
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для запису даних.
    
    Хочете повторити спробу?

[ctx: @title]
en: Open File
uk: Відкриття файла

[ctx: @action:button]
en: Retry
uk: Повторити

en: Could not write to archive. Maybe the medium is full.
uk: Не вдалося записати дані до архіву. Можливо, носій переповнено.

en: Could not write to archive.
    The operating system reports: %1
uk: Не вдалося записати дані до архіву.
    Повідомлення від операційної системи: %1

en: ...skipping filtered directory %1
uk: …пропускаємо фільтрований каталог %1

en: Could not get information of directory: %1
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося отримати дані щодо каталогу: %1
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: Directory '%1' is not readable. Skipping.
uk: Каталог «%1» є недоступним для читання. Пропускаємо його.

en: Could not get information of file: %1
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося отримати дані щодо файла: %1
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: Can not archive file type 'socket': %1
uk: Архівування файлів типу «сокет» неможливе: %1

en: Could not read from file '%1'
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося прочитати дані з файла «%1»
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: Could not open file '%1' for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для читання.

en: ...archiving file %1
uk: …архівуємо файл %1

en: Could not read file: %1
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося прочитати дані з файла: %1
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: Could not create temporary file for compressing: %1
    The operating system reports: %2
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для стискання: %1
    Повідомлення від операційної системи: %2

en: Could not write to temporary file
uk: Помилка запису до тимчасового файла

en: ...compressing file %1
uk: …стискаємо файл %1

en: WARNING:
uk: Попередження:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

en: An easy to use backup program
uk: Проста у користуванні програма для створення резервних копій

en: (c) 2006 - 2018 Martin Koller
uk: © Martin Koller, 2006–2018

en: Developer
uk: Розробник

en: Start with given profile.
uk: Запустити із вказаним профілем.

en: Script to run after finishing one archive slice.
uk: Скрипт, який слід запустити після завершення створення одного зрізу архіву.

en: Automatically run the backup with the given profile and terminate when done.
uk: Автоматично запустити резервне копіювання із вказаним профілем і перервати роботу після його завершення.

en: Automatically run the backup with the given profile in the background (without showing a window) and terminate when done.
uk: Автоматично запустити резервне копіювання із вказаним профілем у фоновому режимі (без показу головного вікна) і перервати роботу після його завершення.

en: In autobg mode be verbose and print every single filename during backup.
uk: У режимі autobg виводити докладні повідомлення щодо кожного файла під час резервного копіювання.

en: In auto/autobg mode force the backup to be a full backup instead of acting on the profile settings.
uk: У режимі auto/autobg примусово створити повну резервну копію, ігноруючи параметри профілю.

en: Could not open profile '%1' for reading: %2
uk: Не вдалося відкрити профіль «%1» для читання: %2

en: Incremental Backup
uk: Нарощувальне копіювання

en: Full Backup
uk: Повне копіювання

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, numBackups) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, maxSliceSize)
en: unlimited
uk: без обмежень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start Backup
uk: Розпочати копіювання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel Backup
uk: Скасувати копіювання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Next Backup:
uk: Наступне копіювання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, forceFullBackup)
en: Force Full Backup
uk: Примусове повне копіювання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Target
uk: Призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Folder:
uk: Тека:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sliceLabel)
en: Medium:
uk: Носій:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Size:
uk: Розмір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, capacity)
en: 0 MB
uk: 0 МБ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Totals
uk: Підсумки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Files:
uk: Файли:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, totalSize_2)
en: MB
uk: МБ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Duration:
uk: Тривалість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Warnings:
uk: Попередження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileProgressLabel)
en: Progress:
uk: Поступ:

en: New Profile
uk: Новий профіль

en: Load Profile...
uk: Завантажити профіль…

en: Save Profile
uk: Зберегти профіль

en: Save Profile As...
uk: Зберегти профіль як…

en: Profile Settings...
uk: Параметри профілю…

en: Enable All Messages
uk: Увімкнути всі повідомлення

en: Dock in System Tray
uk: Пришвартувати у системному лотку

en: Show Hidden Files
uk: Показувати приховані файли

en: There is a backup in progress. Do you want to abort it?
uk: Виконується резервне копіювання. Хочете його перервати?

en: Backup in Progress
uk: Виконуємо резервне копіювання

en: Abort
uk: Перервати

en: Select Profile
uk: Виберіть профіль

en: KBackup Profile (*.kbp)
uk: профіль KBackup (*.kbp)

en: Open failed
uk: Не вдалося відкрити

en: The profile '%1' does already exist.
    Do you want to overwrite it?
uk: Профіль із назвою «%1» вже існує.
    Хочете його перезаписати?

en: Profile exists
uk: Профіль вже існує

en: Could not open profile '%1' for writing: %2
uk: Не вдалося відкрити профіль «%1» для запису: %2

en: Files: %1 Size: %2 MB
    %3
uk: Файли: %1 Розмір: %2 МБ
    %3

en: Name
uk: Назва

en: Size
uk: Розмір

en: Last Modified
uk: Остання зміна

en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: Delete File
uk: Вилучити файл

en: Properties...
uk: Властивості…

en: Do you really want to delete '%1'?
uk: Ви дійсно хочете вилучити «%1»?

en: Delete
uk: Вилучити

en: Could not delete directory '%1'.
uk: Не вдалося вилучити каталог «%1».

en: Could not delete file '%1'.
    Reason: %2
uk: Не вдалося вилучити файл «%1».
    Причина: %2

en: Other Application...
uk: Інша програма…

en: File Manager
uk: Керування файлами

en: 650 MB CD
uk: 650 МБ, КД

en: 700 MB CD
uk: 700 МБ, КД

en: 4.7 GB DVD
uk: 4,7 ГБ, DVD

en: 8.5 GB DVD
uk: 8,5 ГБ, DVD

en: 9.4 GB DVD
uk: 9,4 ГБ, DVD

en: 17.1 GB DVD
uk: 17,1 ГБ, DVD

en: custom
uk: нетиповий

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Profile Settings
uk: Параметри профілю

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Uncheck if you want to avoid a confirmation dialog to change the medium when a slice was finished
uk: Зніміть позначку, якщо ви не хочете появи діалогового вікна підтвердження заміни носія після створення зрізу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mediaNeedsChange)
en: Target needs media change
uk: Запис потребує зміни носія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Exclude Paths Filter:
uk: Фільтр виключення шляхів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of full backups to keep
uk: Кількість повних резервних копій

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numBackups)
en: How many full backups shall be kept in the target directory before older ones will be deleted
uk: Гранична кількість повних резервних копій, які слід зберігати у каталозі призначення, перш ніж розпочнеться вилучення застарілих копій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Full Backup Interval
uk: Інтервал повного копіювання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: How often shall a full backup, instead of an incremental one, be done
uk: Наскільки часто слід створювати повну резервну копію, замість нарощувальної

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en: Every Day
uk: Щодня

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, fullBackupInterval)
en:  days
uk:  днів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Archive Prefix:
uk: Префікс архівів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filter)
en: Defines wildcards for filenames which will be ignored for backup, separated by a space. E.g.: "*.ogg *.wav"
uk: Визначає замінники назв файлів, які буде проігноровано під час створення резервної копії. Записи слід відокремлювати пробілами. Приклад: «*.ogg *.wav»

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Maximum Archive Size:
uk: Максимальний розмір архіву:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, maxSliceSize)
en:  MB
uk:  МБ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Exclude Filename Filter:
uk: Фільтр виключення назв файлів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, dirFilter)
en: <html><head/><body><p>Defines a list of absolute path patterns which are used to filter complete directories,<br/>e.g. /home/*/.mozilla/*/Cache</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Визначає список взірців абсолютних шляхів, яким програма скористається для фільтрування цілих каталогів.<br/>Приклад: /home/*/.mozilla/*/Cache</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Uncheck if you want to avoid compressing files at all
uk: Зніміть позначку, якщо ви хочете щоб програма взагалі не стискала файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, compressFiles)
en: Compress Files
uk: Стискати файли

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, prefix)
en: backup
uk: резервування
