debian-installer - en to sq translation catalogue (14 entries)

note: Type: text Description Main menu item. Please keep below 55 columns :sl1:
en: Select a keyboard layout
sq: Zgjidh një tastierë

note: Type: select Description :sl2:
en: Type of keyboard:
sq: Lloji i tastierës:

note: Type: select Description :sl2:
en: Please choose the type of keyboard to configure.
sq: Të lutem zgjidh llojin e tastierës për ta konfiguruar.

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: No keyboard to configure
sq: Asnjë tastierë për ta konfiguruar

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: Do not configure keyboard; keep kernel keymap
sq: Mos e konfiguro tastierën; mbaj llojin e kernelit

note: Type: text Description :sl1: base-installer progress bar item
en: Configuring keyboard...
sq: Duke konfiguruar tastierën ...

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: PC-style (AT or PS-2 connector) keyboard
sq: Tastierë e llojit PC (lidhje AT apo PS-2)

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Atari keyboard
sq: Tastierë Atari

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Amiga keyboard
sq: Tastierë Amiga

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Acorn keyboard
sq: Tastierë Acorn

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Mac keyboard
sq: Tastierë Mac

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Sun keyboard
sq: Tastierë Sun

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: USB keyboard
sq: Tastierë USB

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: HP HIL keyboard
sq: Tastierë HP HIL
