debian-installer - en to sv translation catalogue (14 entries)

note: Type: text Description Main menu item. Please keep below 55 columns :sl1:
en: Select a keyboard layout
sv: Välj en tangentbordslayout

note: Type: select Description :sl2:
en: Type of keyboard:
sv: Tangentbordstyp:

note: Type: select Description :sl2:
en: Please choose the type of keyboard to configure.
sv: Välj den typ av tangentbord som ska konfigureras.

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: No keyboard to configure
sv: Det finns inget tangentbord att konfigurera

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: Do not configure keyboard; keep kernel keymap
sv: Konfigurera inte tangentbordet, behåll kärnans tangentlayout

note: Type: text Description :sl1: base-installer progress bar item
en: Configuring keyboard...
sv: Konfigurerar tangentbord...

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: PC-style (AT or PS-2 connector) keyboard
sv: Tangentbord av PC-typ (AT- eller PS-2-anslutning)

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Atari keyboard
sv: Atari-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Amiga keyboard
sv: Amiga-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Acorn keyboard
sv: Acorn-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Mac keyboard
sv: Mac-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Sun keyboard
sv: Sun-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: USB keyboard
sv: USB-tangentbord

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: HP HIL keyboard
sv: HP HIL-tangentbord
