debian-installer - en to th translation catalogue (14 entries)

note: Type: text Description Main menu item. Please keep below 55 columns :sl1:
en: Select a keyboard layout
th: เลือกผังแป้นพิมพ์

note: Type: select Description :sl2:
en: Type of keyboard:
th: ชนิดของแป้นพิมพ์:

note: Type: select Description :sl2:
en: Please choose the type of keyboard to configure.
th: กรุณาเลือกชนิดของแป้นพิมพ์ที่จะตั้งค่า

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: No keyboard to configure
th: ไม่มีแป้นพิมพ์ให้ตั้งค่า

note: Type: text Description :sl2: Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS
en: Do not configure keyboard; keep kernel keymap
th: ไม่ต้องตั้งค่าแป้นพิมพ์; ใช้ keymap ของเคอร์เนล

note: Type: text Description :sl1: base-installer progress bar item
en: Configuring keyboard...
th: กำลังตั้งค่าแป้นพิมพ์...

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: PC-style (AT or PS-2 connector) keyboard
th: แป้นพิมพ์แบบ PC (หัวต่อแบบ AT หรือ PS-2)

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Atari keyboard
th: แป้นพิมพ์ Atari

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Amiga keyboard
th: แป้นพิมพ์ Amiga

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Acorn keyboard
th: แป้นพิมพ์ Acorn

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Mac keyboard
th: แป้นพิมพ์ Mac

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: Sun keyboard
th: แป้นพิมพ์ Sun

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: USB keyboard
th: แป้นพิมพ์ USB

note: Type: text Description Translators, this is a menu choice. MUST BE UNDER 65 COLUMNS :sl2:
en: HP HIL keyboard
th: แป้นพิมพ์ HP HIL
