kblackbox - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Start tutorial
be: Навучанне

en: Move Down
be: Пасунуць долу

en: Move Up
be: Пасунуць угору

en: Move Left
be: Улева

en: Move Right
be: Управа

en: This will be the end of the current game!
be: Так вы скончыце гульню!

en: Score
be: Балы

en: Tutorial
be: Падручнік

en: Welcome!
be: Вітаем!
