kblackbox - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Move Down
bn: নিচে যাও

en: Move Up
bn: উপরে যাও

en: Move Left
bn: বামে যাও

en: Move Right
bn: ডানে যাও

en: This will be the end of the current game!
bn: এটিই হবে বর্তমান খেলার সমাপ্তি!

en: KBlackBox
bn: কে-ব্ল্যাকবক্স
