kblackbox-1.1 - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Move Down
br: Diskennit

en: Move Up
br: Pignit

en: Move Left
br: Fiñval d'a-gleiz

en: Move Right
br: Fiñval d'a-zehou

en: Do you really want to give up this game?
br: Ha fellout a ra deoc'h dilezel ?

en: This will be the end of the current game!
br: Diwezh ar c'hoari-mañ e vo !

en: Start new game
br: Loc'hañ ur c'hoari nevez

en: Score
br: Merk

en: Welcome!
br: Degemer !

en: Artist
br: Arzour
