kblackbox - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Move Down
cy: Symud i Lawr

en: Move Up
cy: Symud i Fyny

en: Move Left
cy: Symud i'r Chwith

en: Move Right
cy: Symud i'r Dde

en: This will be the end of the current game!
cy: Mi fydd hyn yn ddiwedd y gêm presennol!

en: KBlackBox
cy: KBlackbox
