kblackbox - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Move Down
is: Færa niður

en: Move Up
is: Færa upp

en: Move Left
is: Færa til vinstri

en: Move Right
is: Færa til hægri

en: This will be the end of the current game!
is: Þetta verða endalok þessa leiks!
