kblackbox - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Move Down
mk: Премести надолу

en: Move Up
mk: Премести нагоре

en: Move Left
mk: Премести налево

en: Move Right
mk: Премести надесно

en: This will be the end of the current game!
mk: Ова е крај на активната игра!

en: KBlackBox
mk: КЦрнаКутија
