kblackbox - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Move Down
oc: Davalar

en: Move Up
oc: Montar

en: Score
oc: Marca

[ctx: Previous tutorial step]
en: &Previous
oc: &Precedent

[ctx: Next tutorial step]
en: &Next
oc: &Seguent

en: Hit
oc: Tocat

en: Artist
oc: Artista
