kblackbox - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Move Down
pa: ਹੇਠਾਂ ਭੇਜੋ

en: Move Up
pa: ਉੱਪਰ ਜਾਓ

en: Move Left
pa: ਖੱਬੇ ਭੇਜੋ

en: Move Right
pa: ਸੱਜੇ ਭੇਜੋ

en: This will be the end of the current game!
pa: ਇਹ ਮੌਜੂਦਾ ਖੇਡ ਨੂੰ ਖਤਮ ਕਰ ਦੇਵੇਗਾ!

en: Score
pa: ਸਕੋਰ

en: KBlackBox
pa: ਕੇ-ਕਾਲਾਬਕਸਾ
