kblackbox - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Move Down
tg: Ҳаракат ба Поён

en: Move Up
tg: Ҳаракат ба Боло

en: Move Left
tg: Ҳаракат ба Чап

en: Move Right
tg: Ҳаракат ба Рост

en: This will be the end of the current game!
tg: Ин интиҳои бозии ҷорӣ хоҳад буд!

en: KBlackBox
tg: KҚуттии Сиёҳ
