kblackbox - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Game over.
ug: ئويۇن تامام.

en: You have placed %1.
     | You have placed %1.
ug[0]: سىز ئاللىقاچان %1 نى قويدىڭىز.

en: Score
ug: ئېرىشكەن نومۇر

en: Welcome!
ug: مەرھابا

en: Reflection
ug: سېيماسى

en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى
