kblackbox - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: Move Down
xh: Yiya ezantsi

en: Move Up
xh: Hambela phezulu

en: Move Left
xh: Hambisa Ekhohlo

en: Move Right
xh: Hambisa Ekunene

en: This will be the end of the current game!
xh: Oku kuzakubasisiphelo somdlalo wangoku!
