kdegames - en to sq translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
sq: Tema grafike që do të përdoret.

note: i18n: ectx: label, entry (Sounds), group (Preferences)
en: Whether sound effects should be played.
sq: Nëse duhet të luhen apo jo efektet e zërit.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Author
sq: Autori

en: Developer
sq: Zhvillues

en: Oxygen art for KDE4
sq: Oxygen art për KDE4
